Povezane vesti

Berluskoni zvao Mihajlovića da se vrati u Milan

Berluskoni zvao Mihajlovića da se vrati u Milan

Večernje novosti 26.04.2016
Kako prenosi “Gazeta delo Sport” čelnici Milana zvali srpskog trenera, ali nisu uspeli da ga ubede da se vrati. Samo dve utakmice i dva kiksa protiv Karpija (remi) i Verone (poraz) su bile dovoljne da čelnici Milana Silvio Berluskoni i Adrijano… »
Idi mi, dođi mi: Berluskoni i Galijani zvali Mihu da se vrati!

Idi mi, dođi mi: Berluskoni i Galijani zvali Mihu da se vrati!

Mozzart sport 26.04.2016
Srpski trener ipak odbio takvu mogućnost posle dugog telefonskog razgovora, piše Gazeta delo Sport. Čelnici Milana Silvio Berluskoni i Adrijano Galijani pozvali su Sinišu Mihajlovića da se vrati na klupu Rosonera, ali je on to odbio, tvrdi Gazeta… »
Berluskoni se predomislio: Mihajlović ga odbio

Berluskoni se predomislio: Mihajlović ga odbio

Hot sport 26.04.2016
Kako se navodi, Berluskoni i Galijani juče su posle poraza od Verone (2:1) u Seriji A imali dug telefonski razgovor sa srpskim trenerom, ali nisu uspeli da ga ubede da se vrati posle samo dve utakmice nakon otkaza. HRVATI PONOVO ‘VEŠAJU’ SRBE… »
Burno u milanu: Slavni klub posrće, više hiljada navijača apeluje "Vratite Mihu!"

Burno u milanu: Slavni klub posrće, više hiljada navijača apeluje "Vratite Mihu!"

Sportal blic 26.04.2016
Otkako je Siniša Mihajlović napustio klupu Milana njegov naslednik Kristijan Broki nije se proslavio. Remi protiv Karpija (0:0) i poraz od Verone (2:1) doveli su situaciju u taboru roso-nerih do usijanja. Foto: Tanjug/AP Siniša Mihajlović Kako je… »

Vesti dana »