Povezane vesti
Evropske berze: Dobri poslovni rezultati i nafta ojačali indekse
Gde investirati 27.04.2016
Cene akcija na evropskim berzama u sredu su porasle podržane dobrim korporativnim rezultatima i rastom cena nafte iznad 45 dolara za barel. Vrednost indeksa berze u Londonu, FTSE100, porasla je 0,56 odsto, francuski CAC40 je ojačao 0,58 odsto a nemački… »
Wall Street: Indeksi u stagnaciji, investitori oprezni
Gde investirati 27.04.2016
Na Wall Streetu su u utorak berzovni indeksi ostali gotovo nepromenjeni zbog anemičnih ekonomskih pokazatelja i poslovnih rezultata kompanija, dok je podršku tržištu pružio rast cena nafte. Dow Jones ojačao je 0,07 posto, na 17.990 bodova, dok je S&P 500… »
Wall Street: Investitori oprezni, indeksi stagniraju
SEEbiz 27.04.2016
NEW YORK - Na Wall Streetu su u utorak burzovni indeksi ostali gotovo nepromijenjeni zbog anemičnih gospodarskih pokazatelja i poslovnih rezultata kompanija, dok je podršku tržištu pružio rast cijena nafte. Dow Jones ojačao je 0,07 posto, na 17.990… »
Vesti dana »

Ubijen bivši predsednik ukrajinskog parlamenta Andrij Parubij, potraga za napadačem u toku
Nedeljnik pre 2 satajoš 29 povezanih

Jako olujno nevreme pogodilo Čačak i Kragujevac, na nekoliko lokacija stabla iščupana iz korena
Danas pre 47 minutajoš 50 povezanih

Oglasio se KSS: Ovo je pravo stanje Bogdana Bogdanovića! (poluvreme) Nikola Jokić ubacio gotovo polovinu poena Srbije: Orlovi vode u najtežem izazovu do sada!
Hot sport pre 47 minutajoš 34 povezane

Upišite Jokiću novu MVP titulu, ovo što radi Letoncima je nestvarno
Nova pre 13 minutajoš 39 povezanih