Povezane vesti
Hakovani nalozi Marka Zakerberga
Politika 06.06.2016
Pristup profilima na „Tviteru” i „Pinterestu” verovatno je ostvaren pomoću lozinki ukradenih na „Linktinu” 2012, što ukazuje da osnivač „Fejsbuka” nije poštovao preporuke za bezbednost. Korisnicima interneta možda će biti lakše kad saznaju da ni direktor… »
Pa smisli nešto bolje! Hakovani Zakerbergovi nalozi - evo koju je šifru koristio! (foto)
Srbija danas 06.06.2016
Bićete u šoku! Nalozi osnivača Fejsbuka Marka Zakerberga na drugim društvenim mrežama bili su meta hakera. Profili na Instagramu, Tviteru, Linkedinu i Pinterestu bili su na kratko zloupotrebljeni u nedelju, prenosi BBC. Odgovornost za napad, preuzela je… »
Hakovani nalozi Marka Zakerberga
Press 06.06.2016
Nalozi direktora Fejsbuka Marka Zakerberga na drugim društvenim mrežama bili su meta hakerskog napada. foto: b92.net Nalozi osnivača najveće društvene mreže na Instagramu, Tviteru, Linkedinu i Pinterestu bili su na kratko kompromitovani u nedelju… »
Vesti dana »

Tragedija na lisabonskoj žičari Glorija: najmanje 17 poginulih i više od 20 povređenih, među žrtvama i kočničar i nemački turista
Naslovi.ai pre 1 satjoš 86 povezanih

Pregovori o Ukrajini: Bezbednosne garancije, mirovnjaci, vojna podrška i međunarodne obaveze
Naslovi.ai pre 11 minutajoš 65 povezanih

Evrobasket: Istorijska pobeda Bosne za prvi prolazak grupe posle 32 godine
BBC News pre 45 minutajoš 29 povezanih

Peking smiruje Trampa, hladi Evropu – nikada ne napadamo treću stranu
Politika pre 4 satijoš 32 povezane