Povezane vesti
Košarkašica izbola majku, pa htela da se ubije!
Alo 26.06.2016
Stravičan porodični zločin šokirao je stanare zgrade u Ulici Sime Miljuša u naselju Starčevica - poznata banjalučka košarkašica Smilja Rađenović (49) nožem je izbola svoju majku Zorku (75), a zatim pokušala da izvrši samoubistvo. Nakon što… »
Horor u Banjaluci: Nožem izbola majku, pa sebe
Kurir 26.06.2016
Smilja R. (49) iz Banja Luke osumnjičena je da je nožem izbola svoju majku (75), zadavši joj teške povrede, nakon čega je šest uboda zadala i sebi. Izvor blizak CJB Banja Luka novinarima je rekao da ovaj slučaj dogodio u petak popodne u… »
Horor u Banjaluci: Nožem izbola majku, a zatim sebe
Blic 26.06.2016
Smilja R. (49) iz Banjaluke osumnjičena je da je nožem izbola svoju majku (75), zadavši joj teške povrede opasne po život. Nakon toka pokušala je sebi oduzeti život i ubola se šest puta. Slučaj je okarakterisan kao pokušaj ubistva, a više… »
Izbola majku, pa šest puta nož zarila u sebe: Pokušaj ubistva šokirao Banjaluku!
Telegraf 26.06.2016
Ovaj stravičan incident se dogodio u banjalučkoj Ulici Sime Matavulja. Smilja R. (49) iz Banjaluke osumnjičena je da je nožem izbola svoju 75-godišnju majku, nakon čega je šest puta ubola i sebe. KRVAVI DETALJI TRAGEDIJE KAKVA SE NE PAMTI U… »
Vesti dana »

Slovenci slomili Slovake u produžetku i ugnezdili se u B diviziji
Sport klub pre 34 minutajoš 38 povezanih

Završen protest ispred niške policije: Privedeni student ostaje u prtvorskoj jedinici do saslušanja
Radio 021 pre 5 satijoš 23 povezane

Tenzije na Zvezdari i Vračaru: Aktivisti SNS ponovo postavili štandove, građani negoduju (VIDEO)
Nedeljnik pre 7 satijoš 13 povezanih

Studenti objavili plan "Protesta za Generalštab" koji je planiran za ponedeljak u Beogradu
Radio 021 pre 14 satijoš 6 povezanih