Povezane vesti
(Video) Pucnjava u bolnici na floridi: Napadač ubio pacijenta i bolničarku!
Kurir 17.07.2016
ORLANDO - Nepoznati napadač otvorio je vatru u bolnici u medicinskom centru "Periš" u gradu Titusvilu u američkoj saveznoj državi Florida. U pucnjavi je ubijeno dvoje ljudi, saopštili su lokalni zvaničnici. Kako prenose američki mediji, on je ubio… »
Pucnjava u bolnici na Floridi, dvoje mrtvih
Radio 021 17.07.2016
Nepoznati napadač otvorio je vatru u bolnici u medicinskom centru "Periš" u gradu Titusvilu u američkoj saveznoj državi Florida. U pucnjavi je ubijeno dvoje ljudi, saopštili su lokalni zvaničnici. Kako prenose američki mediji, on je ubio starijeg… »
Nova pucnjava u americi: Ubijeni pacijent i medicinska sestra u bolnici na Floridi
Telegraf 17.07.2016
Incident se dogodio na trećem spratu medicinskog centra. Lokalni mediji navode da je policija uhapsila napadača i da je istraga u toku. Nepoznati napadač je u bolnici u gradu Titusvilu u američkoj saveznoj državi Florida danas otvorio vatru i ubio… »
Pucnjava u bolnici na floridi: Napadač ubio pacijenta i bolničarku
Blic 17.07.2016
Nepoznati napadač otvorio je vatru i ubio je starijeg pacijenta i bolničarku u medicinskom centru "Periš" u gradu Titusvilu u američkoj saveznoj državi Florida, saopštila je danas policija. "Žrtve su starija žena pacijent i bolničarka. Motiv je… »
Vesti dana »

Dan žalosti u Novom Sadu zbog smrti Vukašina (18): On je 16. žrtva pada nadstrešnice na železničkoj stanici
Mondo pre 3 satajoš 11 povezanih

„Policija nam prekinula vezu“: Studenti FTN iz Čačka napadnuti, nadležni nisu reagovali
Nedeljnik pre 2 satajoš 7 povezanih

Tabloidi ga optužili za pucnjavu u Odžacima, on sam otišao u policiju zbog pretnji koje dobija
N1 Info pre 1 satjoš 24 povezane

Studenti objavili plan "Protesta za Generalštab" koji je planiran za ponedeljak u Beogradu
Radio 021 pre 5 satijoš 3 povezane