Povezane vesti

Dženkins stigao u Beograd: Nema priče, sledi nam veliki rad

Dženkins stigao u Beograd: Nema priče, sledi nam veliki rad

Vesti online 31.08.2016
Američki košarkaš Čarls Dženkins doputovao je jutros u Beograd i priključio se pripremama Crvene zvezde za predstojeću sezonu. Dženkins, koji poseduje srpski pasoš, vratio se među crveno-bele posle samo godinu dana u italijanskom šampionu… »
Dženkins je mnogo srećan: Moj grad, moja zemlja, moja Zvezda

Dženkins je mnogo srećan: Moj grad, moja zemlja, moja Zvezda

Mozzart sport 31.08.2016
Američki bek i zvanično počeo drugi mandat u crveno-belom dresu. Višečasovni let iz Njujorka i dobro poznat krajolik. Čarls Dženkins ponovo je u Beogradu pošto se posle jednogodišnje epizode u milanskom Armanija vratio tamo gde i pripada - u… »
"Delije" mogu da odahnu - Dženkins stigao u Beograd!

"Delije" mogu da odahnu - Dženkins stigao u Beograd!

Sportske.net 31.08.2016
Zabrinulo je navijače Crvene zvezde Mts to što se Čarls Dženkins ni posle dve nedelje od početka priprema ne priključuje ekipi ali sada mogu da odahnu jer je 'Đenka' stigao u Beograd. Povratnik u redove Crvene zvezde Mts Čarls Dženkins doputovao… »
Dženkins u Beogradu: Znam šta me čeka

Dženkins u Beogradu: Znam šta me čeka

Mondo 31.08.2016
Američki bek doputovao u Srbiju. Od srede na treninzima crveno-belih. Foto: kkcrvenazvezda.rs Čarls Dženkins stigao je u Beograd. U skladu sa najavom, povratnik u redove Crvene zvezde Telekom doputovao je iz SAD u sredu ujutro i na aerodromu obukao… »
Stigao Dženkins: Vratio sam se jer me za Zvezdu, "delije" i Srbiju vežu izuzetne uspomene

Stigao Dženkins: Vratio sam se jer me za Zvezdu, "delije" i Srbiju vežu izuzetne uspomene

Sportal blic 31.08.2016
Čarls Dženkins, američki bek sa srpskim pasošem, doputovao je u sredu, u ranim jutarnjim časovima u Beograd i tako pojačao ekipu Crvene zvezde za takmičarsku sezonu 2016/2017. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Čarls Dženkins „Mnogo sam… »
Dženkins stigao u Beograd: Probleme ćemo rešavati u hodu

Dženkins stigao u Beograd: Probleme ćemo rešavati u hodu

Večernje novosti 31.08.2016
Dobro znam šta se od mene očekuje, i ja dobro znam šta da očekujem u Crvenoj zvezdi, od trenera, saigrača, uprave... - rekao je američki bek. Američki bek sa srpskim pasošem Čarls Dženkins doputovao je u sredu ujutru u Beograd i tako pojačao… »

Vesti dana »