Povezane vesti

Đilas otvorio dušu: Ne vraćam se u politiku, mada...

Đilas otvorio dušu: Ne vraćam se u politiku, mada...

Pravda 31.08.2016
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Dragan Đilas rekao je da, posle odlaska sa te funkcije, ne razmišlja o povratku u politiku. "Ne razmišljam o aktivnom bavljenju politikom, ali nikad ne reci nikad. Izašao sam sam iz toga. Imam privatnu… »
Đilas: Ne vraćam se u politiku

Đilas: Ne vraćam se u politiku

SEEbiz 31.08.2016
BEOGRAD - Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Dragan Đilas izjavio je za N1 da smatra Srbiju košarkaškom velesilom i da se savez radom i rezultatima izborio da dobija najviše novca od države. Prema njegovim rečima, privatizacija klubova u… »
Đilas: Ne vraćam se u politiku

Đilas: Ne vraćam se u politiku

Danas 31.08.2016
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Dragan Đilas izjavio je za N1 da smatra Srbiju košarkaškom velesilom i da se savez radom i rezultatima izborio da dobija najviše novca od države. Đilas je rekao i da je odlasku sa čela KSS razmišljao i… »
Đilas otvorio dušu: Ne vraćam se u politiku, mada...

Đilas otvorio dušu: Ne vraćam se u politiku, mada...

Kurir 31.08.2016
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Dragan Đilas izjavio je da smatra Srbiju košarkaškom velesilom i da se savez radom i rezultatima izborio da dobija najviše novca od države, ali se osvrnuo i na svoju nekadašnju političku ambiciju. Đilas… »
Đilas: Ne razmišljam o povratku u politiku

Đilas: Ne razmišljam o povratku u politiku

Blic 30.08.2016
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KSS) Dragan Đilas rekao je večeras da, posle odlaska sa te funkcije, ne razmišlja o povratku u politiku. - Ne razmišljam o aktivnom bavljenju politikom, ali nikad ne reci nikad. Izašao sam sam iz toga. Imam… »

Vesti dana »