Povezane vesti

Tači: Situacija na severu Kosova plod dijaloga sa Srbijom

Tači: Situacija na severu Kosova plod dijaloga sa Srbijom

Slobodna Evropa 31.08.2016
Kosovski predsednik Hašim Tači ocenio je danas, prilikom obilaska prelaza Jarinje na severu Kosova, da je normalizacija stanja na tom prostoru i sloboda kretanja ljudi i robe, rezultat Briselskog dijaloga Srbije i Kosova. "Čestitam svim pripadnicima… »
Tači: Situacija na severu Kosova plod dijaloga sa Srbijom

Tači: Situacija na severu Kosova plod dijaloga sa Srbijom

Beta video 31.08.2016
PRIŠTINA - Kosovski predsednik Hašim Tači ocenio je danas, prilikom obilaska prelaza Jarinje na severu Kosova, da je normalizacija stanja na tom prostoru i sloboda kretanja ljudi i robe, rezultat Briselskog dijaloga Srbije i Kosova.(pokirvalcie)… »
Tači: Drago mi je što vidim sasvim normalnu situaciju, komunikaciju i kretanje ljudi i roba

Tači: Drago mi je što vidim sasvim normalnu situaciju, komunikaciju i kretanje ljudi i roba

Beta video 31.08.2016
PRIŠTINA - ``Čestitam svim pripadnicima policije i carine, Albancima i Srbima koji zajedno rade na ovom prelazu prema kosovskim zakonima i evropskim standardima. Drago mi je što vidim sasvim normalnu situaciju, komunikaciju i kretanje ljudi i roba. To… »
Tači: Normalizacija na severu rezultat Briselskog sporazuma

Tači: Normalizacija na severu rezultat Briselskog sporazuma

N1 Info 31.08.2016
Kosovski predsednik Hašim Tači ocenio je danas, prilikom obilaska prelaza Jarinje na severu Kosova, da je normalizacija stanja na tom prostoru i sloboda kretanja ljudi i robe, rezultat Briselskog dijaloga Srbije i Kosova. "Čestitam svim pripadnicima… »

Vesti dana »