Povezane vesti

Dok Partizan slavi rođendan, Zvezda predstavila još jedno pojačanje!

Dok Partizan slavi rođendan, Zvezda predstavila još jedno pojačanje!

Sportske.net 04.10.2016
U Crvenoj zvezdi ne sede skrštenih ruku ni u vreme prvenstvene pauze. Naprotiv, danas su na Marakani obavili veliki posao. U danu kada njen ''večiti rival'' slavi 71. rođendan, i uprava Crvene zvezde se potrudila da danas obraduje svoje navijače! ''FK… »
Biser u zvezdi: Nikolić: U najvećem sam klubu, na meni je da se dokažem

Biser u zvezdi: Nikolić: U najvećem sam klubu, na meni je da se dokažem

Sportal blic 04.10.2016
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštila je da je od utorka, 4. oktobra, jača za još jednog mladog fudbalera. Foto: FK Crvena zvezda / Promo Veljko Nikolić Iako je u toku prvenstvena pauza tokom koje će se Zvezdini prvotimci pripremati za nastavak… »
Zvezda dovela omladinca OFK Beograda

Zvezda dovela omladinca OFK Beograda

Večernje novosti 04.10.2016
Veljko Nikolić ima 17 godina i kapiten je omladinske reprezentacije Srbije, a posle obaveza sa nacionalnim timom priključiće se mlađim selekcijama crveno-belih. Crvena zvezda je dovela Veljka Nikolića i predstavila ga kao “jednog od… »
Zvezda dovela kapitena "orlića"!

Zvezda dovela kapitena "orlića"!

Mondo 04.10.2016
Veljko Nikolić treći je 17-godišnjak koji je ove sezone prešao iz OFK Beograda u Crvenu zvezdu i potpisao trogodišnji ugovor. Foto: FK Crvena zvezda Kapiten omladinske reprezentacije Srbije, 17-godišnji Veljko Nikolić, treći je talentovani… »
Zvezda dovela Nikolića! Još dva pojačanja na meti, jedno je kapitalac...

Zvezda dovela Nikolića! Još dva pojačanja na meti, jedno je kapitalac...

Mozzart sport 04.10.2016
Talentovani vezista danas parafirao ugovor sa crveno-belima. Kao što je MOZZART Sport i najavio pre dve nedelje, Crvena zvezda je uspela da ugrabi jednog od najtalentovanijih srpskih fudbalera. Ugovor sa crveno-belima danas je na Marakani potpisao… »
Veliko pojačanje stiglo u zvezdu: Kapiten reprezentacije u crveno-belom (video) (foto)

Veliko pojačanje stiglo u zvezdu: Kapiten reprezentacije u crveno-belom (video) (foto)

Hot sport 04.10.2016
Veljko Nikolić, dosadašnji fudbaler mlađih selekcija OFK Beograda i kapiten omladinske reprezentacije Srbije, potpisao je danas trogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom. Crvena zvezda je odlučna u nameri da u svoje redove dovede one najkvalitetnije… »

Vesti dana »