Povezane vesti

Partizan - PAOK: Na Pinku!

Partizan - PAOK: Na Pinku!

Mozzart sport 05.10.2016
Obezbeđen prenos iz Humske. Stadion Partizana u ulici Humska 1 biće u subotu uveče biće poprište prijateljskog okršaja Parnog valjka i solunskog Paoka, u crno-belim krugovima dugo čekanog fudbalskog spektakla. A za sve one koji ne budu mogli da… »
Partizan: Specijalan dres za PAOK, prenos na Pinku 2

Partizan: Specijalan dres za PAOK, prenos na Pinku 2

Sportski žurnal 05.10.2016
Partizan je dizajnirao specijalan dres za prijateljsku utakmicu sa PAOK-om, u slavu kapitena Saše Ilića – 791. put u crno-belom dres, za poravnat rekord Momčila Vukotića. Na prednjoj strani dresa je izvezeno: Partizan – PAOK, 8. oktobar 2016… »
Partizan spremio specijalne dresove za meč sa PAOK-om u čast Saše Ilića (FOTO)

Partizan spremio specijalne dresove za meč sa PAOK-om u čast Saše Ilića (FOTO)

Vesti online 05.10.2016
Fudbalski klub Partizan iskoristiće pauzu u Superligi Srbije da odigra nekoliko prijateljskih utakmica, a prva u nizu na programu je već u subotu kada u Beogradu gostuje solunski PAOK. Na tom meču kapiten crno-belih Saša Ilić i zvanično će postati… »
Nikad lepši: Na dresu Partizana protiv PAOK-a stajaće specijalna poruka (foto)

Nikad lepši: Na dresu Partizana protiv PAOK-a stajaće specijalna poruka (foto)

Hot sport 05.10.2016
Pogađate, razlog je Partizanov rekorder Saša Ilić. Stadion u Humskoj biće u subotu uveče od 19:30h središte crno-belog spektakla u režiji fudbalera Partizana i PAOK-a. Taj meč biće poseban i zbog velikog jubileja koji će tada proslaviti… »
Foto: Specijalni dres Partizana za meč sa PAOK-om

Foto: Specijalni dres Partizana za meč sa PAOK-om

Mozzart sport 05.10.2016
Crno-beli po uzoru na najveće evropske klubove... Fudbalski klubovi Partizan i solunski PAOK odigraće u subotu, 8. oktobra prijateljski meč na stadionu u Humskoj, a pored toga što će ovaj duel biti praznik za navijače, obeležiće ga i redak jubilej… »
Crno-bela braća Vladimir Ivić: Partizan je moja najveća ljubav, sa Ilićem se čujem svaki dan

Crno-bela braća Vladimir Ivić: Partizan je moja najveća ljubav, sa Ilićem se čujem svaki dan

Sportal blic 05.10.2016
Trener fudbalera PAOK-a rekao je da se raduje zbog toga što će prvi put kao trener igrati protiv Partizana koji je "njegova najveća ljubav". Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Vladimir Ivić "Neizmerno se radujem. Ovo će biti prvi put da na… »
Ivić: Partizan je moja najveća ljubav!

Ivić: Partizan je moja najveća ljubav!

Sportski žurnal 05.10.2016
U subotu 8. oktobra Partizan će odigrati prvi put u Beogradu prijateljsku bratsku utakmicu sa grčkim PAOK-om, koji sa klupe predvodi nekadašnji igrač crno-belih Vladimir Ivić. Pre dolaska u Beograd Ivić evocira svoje uspomene na igre u crno-belom… »
I grobari vole njega: Partizan je moja najveća ljubav!

I grobari vole njega: Partizan je moja najveća ljubav!

Hot sport 05.10.2016
U subotu 8. oktobra FK Partizan odigraće prvi put u Beogradu prijateljsku bratsku utakmicu sa grčkim Paokom, koji sa klupe predvodi nekadašnji igrač crno-belih Vlada Ivić. Pre dolaska u Beograd Ivić evocira svoje uspomene na igre u crno-belom dresu… »
Vladimir Ivić: Partizan je moja najveća ljubav

Vladimir Ivić: Partizan je moja najveća ljubav

Mondo 05.10.2016
Bivši fudbaler Partizana, sada trener PAOK-a, preg gostovanje solunskog kluba, pričao o trenerskom poslu, Saši Iliću, o tome šta za njega znači Partizan. "Partizan je moj klub i najveća ljubav, nešto zašta sam živeo od malena i sa čime sam… »

Vesti dana »