Povezane vesti
Novo bombardovanje Alepa
Glas Amerike 14.10.2016
Vojni avioni ruske i sirijske vlade tokom noći i rano jutros izvršili su velike vazdušne udare na mete u pobunjeničkim delovima Alepa, saopštila je Sirijska opservatorija za ljudska prava. Grupa navodi da su tokom noći izvršene desetine vazdušnih napada… »
Opservatorija: Bombardovanje Alepa se nastavlja
Blic 14.10.2016
Sirijske snage uz podršku ruskih aviona i dalje izvode napade na Alep, saopštila je danas sirijska Opservatorija za ljudska prava. "Od rano jutros do sada u intenzivnim vazdušnim napadima gadjano je više kvartova istočnog Alepa", rekao je direktor… »
Vesti dana »

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 2 satajoš 10 povezanih

Putin i Tramp se obratili nakon sastanka na Aljasci: Konstruktivni razgovori - Lideri žele mir (foto)
Večernje novosti pre 38 minutajoš 8 povezanih

Putin i Tramp nastavili razgovore nakon prve, dvoipočasovne runde pregovora
Beta pre 1 satjoš 8 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 28 minutajoš 4 povezane

Dačić: "38 lica uhapšeno, povređeno 6 policajaca, demonstranti došli s namerom da povrede policajce"
Telegraf pre 1 satjoš 4 povezane