Povezane vesti

Federer: Đoković će pobeđivati jer je isuviše dobar

Federer: Đoković će pobeđivati jer je isuviše dobar

Politika 21.10.2016
Dvojica članova „velike trojke” već su završila sezonu, a priče o krizi trećeg ne jenjavaju. – Nadal prepustio Timu mesto u Londonu. Definitivnom odlukom Rafaela Nadala da pre Bazela, Pariza i Londona završi sezonu – najavljenom još posle… »
Federer uznemiren zbog Đokovića

Federer uznemiren zbog Đokovića

Mozzart sport 21.10.2016
„On prolazi kroz krizu i to me je uznemirilo“, poručio čuveni Švajcarac. Švajcarski teniser Rodžer Federer, osvajač rekordnih 17 gren slem trofeja, izjavio je da ga je uznemirila kriza u koju je ušao Novak Ðoković, ali da je to na neki način… »
Federer: Novak je u krizi, uznemiren sam

Federer: Novak je u krizi, uznemiren sam

Mondo 21.10.2016
Rekorder u broju grend slem trofeja vidi trenutnu Đokovićevu formu kao "normalnu, posle svih uspeha" i priznaje da ga uznemiruju nastupi Srbina, Foto: Julian Finney/Getty Images Rodžer Federer otvoreno o Novaku Đokoviću. Nekadašnji "Broj jedan"… »
Federer: Uznemirila me Đokovićeva kriza

Federer: Uznemirila me Đokovićeva kriza

Sportski žurnal 21.10.2016
Švajcarski teniser Rodžer Federer, osvajač rekordnih 17 gren slem trofeja, izjavio je da ga je uznemirila kriza u koju je ušao Novak Đoković, ali da je to na neki način normalno nakon što je osvojio sve. Đoković je posle kompletiranja sva… »
Federer: Đoković prolazi kroz krizu i to me uznemiruje

Federer: Đoković prolazi kroz krizu i to me uznemiruje

Večernje novosti 21.10.2016
Jednom kada osvojite sva četiri grend slema počinje nova karijera. Morate da postavite pitanje sebi “zašto i dalje igram” i da promenite svoj mentalitet - priča Rodžer. Prolazi Novak Đoković kroz krizu. Posle osvajanja Rolan Garosa deluje kao… »
Federer: Novak je u krizi, ali…

Federer: Novak je u krizi, ali…

Vesti online 21.10.2016
Nekada najbolji teniser sveta Rodžer Federer trenutno odmara i leči povrede koje je vukao već neko vreme. Povratak na teren zakazan je za januar, a do tada Švajcarac vredno trenira. U intervju za švajcarski portal tagesanzeiger.ch govorio je i o… »
Iz drugog ugla: Federer: Đoković je u krizi, a to me uznemirava

Iz drugog ugla: Federer: Đoković je u krizi, a to me uznemirava

Sportal blic 21.10.2016
Osvajač 17 grend slem trofeja, Rodžer Federer, priznao je da uopšte nije očekivao poraz Novaka Đokovića u finalu ovogodišnjeg US Opena, priznajući da ga uznemirava Noletova kriza. Foto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija Rodžer Federer Đoković je u… »

Vesti dana »