Povezane vesti

Obradović razmišlja da napusti reprezentaciju Srbije

Obradović razmišlja da napusti reprezentaciju Srbije

Dnevnik 10.12.2016
Selektor muške teniske reprezentacije Srbije Bogdan Obradović blizu je odluke da se povuče sa tog mesta, piše danas "Blic''. Obradović, koji je na čelu Dejvis kup tima Srbije devet godina, o mogućem povlačenju razgovarao je sa najboljim srpskim… »
Obradović podnosi ostavku: Navodni nesporazum sa Đokovićem jedan od razloga odlaska?

Obradović podnosi ostavku: Navodni nesporazum sa Đokovićem jedan od razloga odlaska?

Hot sport 10.12.2016
Dugogodišnji selektor teniske reprezentacije Srbije, Bogdan Obradović, mogao bi uskoro da napusti tu funkciju koju obavlja od 2007. godine. Kako navodi ‘Blic’ teniski stručnjak, koji je predvodio reprezentaciju Srbije do istorijskog osvajanja… »
Bogdan Obradović odlazi sa mesta selektora?

Bogdan Obradović odlazi sa mesta selektora?

Mozzart sport 10.12.2016
Kritike koje je upućivao na račun ishrane, pripreme i životnog stila Novaka Đokovića možda su mu odbrojale dane na klupi Dejvis kup tima Srbije. Dugogodišnji selektor Dejvis kup reprezentacije, Bogdan Obradović razmišlja o povlačenju sa te… »
Obradović se povlači sa mesta selektora?

Obradović se povlači sa mesta selektora?

Sportske.net 10.12.2016
Selektor naše Dejvis kup reprezentacije razmišlja o tome da se povuče sa te pozicije, prenosi današnji Blic. Novak više nije prvi na svetu, od Rolan Garosa nije na svom nivou, mnogi pišu o tome kako je došlo do zasićenja u njegovoj igri i da su mu… »
Dejvis tim Srbije možda uskoro bez selektora: Bogdan Obradović se povlači s klupe

Dejvis tim Srbije možda uskoro bez selektora: Bogdan Obradović se povlači s klupe

Sportal blic 10.12.2016
Bogdan Obradović, selektor naše reprezentacije, blizu je odluke da se povuče s te pozicije. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Kraj saradnje: Novak Đoković i Bogdan Obradović Posle devet godina na mestu selektora Srbije, protkanih uglavnom osmesima… »
"Novak me nije zvao da mi kaže da je ljut"

"Novak me nije zvao da mi kaže da je ljut"

Vesti online 10.12.2016
Punih 11 godina na čelu Dejvis kup reprezentacije Srbije nalazi se Bogdan Obradović, sa kojim na čelu je naš državni tim uspeo da osvoji svoj prvi, za sada i jedini trofej, u ovom takmičenju. Međutim, lako bi moglo da se desi da Obradović napusti… »

Vesti dana »