Povezane vesti
Završena konstrukcija šest od deset objekata novog zatvora
Politika 20.12.2016
U Pančevu će se i tokom zime raditi na izgradnji kompleksa kazneno-popravnog doma za 500 zatvorenika. Pančevo – Izgradnja kompleksa novog kazneno-popravnog zavoda u Pančevu, po rečima nadležnih ide po planu, dinamika radova se poštuje, a pauze… »
Izgradnja KPZ po planu
Danas 20.12.2016
Ministar pravde Srbije Nela Kuburović obišla je danas radove na izgradnji Kazneno-popravnog zavoda u Pančevu, koji će imati kapacitet za smeštaj 500 lica lišenih slobode, 300 osuđenika i 200 pritvorenika. Kuburović je istakla da radovi teku po… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Na hiljade studenata na protestu ispred Generalštaba: Napeto kod škole u Novom Sadu, kordon policije između dve grupe roditelja
Nova pre 6 minutajoš 37 povezanih

"Ako je živ taj što je gađao...": Poruka roditelja brata i sestre iz Gračanice koje su ubile NATO bombe
Euronews pre 2 satajoš 49 povezanih

Policija podnosi krivične prijave protiv dva maloletnika iz Užica: Oštetili ukrasna stabla u parku
Nova pre 35 minutajoš 35 povezanih

Lekar i vođa opozicione grupe Dragan Milić tvrdi da je pucano na njegov stan u Nišu
BBC News pre 3 satajoš 63 povezane

NATO alijansa pre 26 godina započela bombardovanje SR Jugoslavije
ROMinfomedia pre 1 satjoš 32 povezane