Povezane vesti

Milorad Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH zbog referenduma

Milorad Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH zbog referenduma

Slobodna Evropa 30.12.2016
Milorad Dodik saslušan je danas u svojstvu osumnjičenog u Tužilaštvu Bosne i Hercegovine u Sarajevu. Dodik, je pod istragom u predmetu koji se odnosi na kazneno djelo neizvršenja odluke Ustavnog suda BiH. Nakon ispitivanja osumnjičenog, postupajući… »
Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH

Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH

RTS 30.12.2016
U svojstvu osumnjičenog, predsednik Republike Srpske Milorad saslušan je u Tužilaštvu BiH. Ne postoji pravni osnov za dalje postupanje tužioca protiv mene, rekao je Dodik posle saslušanja. Radio-televizija Republike Srpske prenela da je Milorad… »
Dodik ne razume zašto je pozvan u Tužilaštvo

Dodik ne razume zašto je pozvan u Tužilaštvo

RTV 30.12.2016
SARAJEVO - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik potvrdio je da je danas saslušan u Tužilaštvu BiH zbog održavanja referenduma o Danu RS, navodeći da je tokom saslušanja rekao da ne razume zbog čega je uopšte pozvan u Tužilaštvo. ""Razumem… »
Dodik: Ne razumem zašto me zovu u Tužilaštvo; Ambasada SAD: Predsednik RS nije pozvan na inauguraciju Trampa

Dodik: Ne razumem zašto me zovu u Tužilaštvo; Ambasada SAD: Predsednik RS nije pozvan na inauguraciju Trampa

Večernje novosti 30.12.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik potvrdio je da je danas saslušan u Tužilaštvu BiH zbog održavanja referenduma o Danu RS, navodeći da je tokom saslušanja rekao da ne razume zbog čega je uopšte pozvan u Tužilaštvo. Predsednik Republike… »
Dodik: Pristao sam da budem saslušan u Sarajevu

Dodik: Pristao sam da budem saslušan u Sarajevu

Slobodna Evropa 30.12.2016
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik potvrdio je da je danas saslušan u Tužilaštvu BiH zbog održavanja referenduma o Danu RS, navodeći da je tokom saslušanja rekao da ne razumije zbog čega je uopšte pozvan u Tužilaštvo. "Razumijem da je… »
Dodik ipak saslušan u Sarajevu: "Protiv mene se vodi politički motivisana istraga"

Dodik ipak saslušan u Sarajevu: "Protiv mene se vodi politički motivisana istraga"

Blic 30.12.2016
Tužilaštvo BiH danas je u Sarajevu, u svojstvu osumnjičenog ispitalo Milorada Dodika. Dodik, je pod istragom u predmetu koji se odnosi na krivično delo neizvršenja odluke Ustavnog suda BiH. On je izjavio da se danas odazvao na poziv Tužilaštva BiH… »
Milorad Dodik ispitan u Tužilaštvu Bosne i Hercegovine

Milorad Dodik ispitan u Tužilaštvu Bosne i Hercegovine

Al Jazeera 30.12.2016
Osumnjičeni Dodik pod istragom je zbog neizvršenja odluke Ustavnog suda Bosne i Hercegovine u vezi s referendumom o Danu RS-a. Predsjednik bh. entiteta Republika Srpska Milorad Dodik ispitan je danas, u svojstvu osumnjičenog, u Tužiteljstvu Bosne i… »
Slučaj referendum: Dodik dao izjavu Tužilaštvu BiH!

Slučaj referendum: Dodik dao izjavu Tužilaštvu BiH!

Kurir 30.12.2016
Predsednik Srpske Milorad Dodik dao je danas izjavu u Tužilaštvu BiH u vezi sa referendumom o Danu Republike. Na saslušanje je otišao dobrovoljno. Iz Tužilaštva BiH je saopšteno da je predsednik Srpske danas saslušan u svojstvu osumnjičenog… »
Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH!

Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH!

Mondo 30.12.2016
Tužilac Tužilaštva BiH danas je u svojstvu osumnjičenog ispitao Milorada Dodika. Foto: Vedran Ševčuk/MONDO ''Osumnjičeni Milorad Dodik je pod istragom u predmetu koji se odnosi na kazneno delo neizvršenja odluke Ustavnog suda BiH iz članka 239 KZ… »
Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH zbog referenduma

Dodik saslušan u Tužilaštvu BiH zbog referenduma

N1 Info 30.12.2016
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik saslušan je u Tužilaštvu BiH u svojstvu osumnjičenog, zbog održavanja referenduma o Danu republike, mada je Ustavni sud BiH zabranio njegovo održavanje. Iz Tužilaštva BiH je potvrđeno da je Dodika… »
Milorad Dodik ispitan u Tužilaštvu BiH

Milorad Dodik ispitan u Tužilaštvu BiH

Telegraf 30.12.2016
Milorad Dodik je pod istragom u predmetu koji se odnosi na kazneno delo neizvršenja odluke Ustavnog suda BiH. Tužilac Odela III Tužilaštva BiH danas je u svojstvu osumnjičenog ispitao Milorada Dodika, potvrđeno je iz danas iz Tužilaštva BiH… »
Dodik dao izjavu u Tužilaštvu BiH o referendumu

Dodik dao izjavu u Tužilaštvu BiH o referendumu

Studio B 30.12.2016
Predsednik Srpske Milorad Dodik dao je danas izjavu u Tužilaštvu BiH u vezi sa referendumom o Danu Republike Srpske. RTRS navodi da je na saslušanje otišao dobrovoljno. Iz Tužilaštva BiH je saopšteno da je predsednik Srpske danas saslušan u… »

Vesti dana »