Povezane vesti
Policajci dali pijanom Banjalučaninu pravo na jedan poziv, smejali se do suza kada su videli koga zove
BK TV 02.01.2017
Veliki broj vozača u Republici Srpskoj novogodišnju noć proveli su u policijskim stanicama širom širom zemlje na trežnjenu. Najduhovitiji su bili Krajišnici čiji su potezi u pijanstvu i policajce terali na smeh. Najsmešniju situaciju priredio je jedan… »
Ovo ima samo u BiH: Pijani Bosanac koji je završio na trežnjenju do suza nasmejao policajce!
Kurir 02.01.2017
Od mnogobrojnih pijanih vozača koji su 2016. godine „prespavali“ u policijskim stanicama širom BiH dok se nisu otreznili, bilo je i onih koji su policajce terali na smeh. Najsmešniju situaciju priredio im je jedan Banjalučanin koji je mrtav pijan dovezen… »
Bosanac mrtav pijan završio u policiji na trežnjenju: Imao je pravo na jedan poziv, a kada su saznali koga zove, zanemeli su!
Telegraf 02.01.2017
Najsmešniju situaciju priredio je jedan Banjalučanin koji je mrtav pijan dovezen u stanicu. Od velikog broja pijanih vozača koji su 2016. godine “prespavali“ u policijskim stanicama širom Srpske dok se nisu otreznili, najduhovitiji su bili Krajišnici… »
Vesti dana »

Izrael pojačava vojnu ofanzivu u Gazi uz mobilizaciju desetina hiljada rezervista
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 24 povezane

Visoke temperature i vremenske nepogode u Srbiji: crveno upozorenje za Pomoravlje i jugoistok
Naslovi.ai pre 1 satjoš 43 povezane

Prema zvaničnim podacima MUP: Studenti na Vidovdan okupili više ljudi nego naprednjaci juče u celoj Srbiji
Pravda pre 2 satajoš 22 povezane