Povezane vesti
Paranoja crnogorskog premijera: Službe bliske Rusima krive za pokušaj državnog udara!
Pravda 14.01.2017
Crna Gora je na putu ka članstvu u NATO-u pošto je Odbor Senata SAD za spoljne poslove usvojio rezoluciju podrške, premda mnogi Amerikanci, uključujući možda i novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa, misle da Alijansa ne treba dalje da se širi… »
"Vol strit džurnal": Crna Gora na putu ka NATO uprkos rezervama
Blic 13.01.2017
Crna Gora je na putu ka čanstvu u NATO pošto je senatski odbor za spoljne poslove usvojio rezoluciju podrške, premda mnogi Amerikanci, uključujući možda i novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa, misle da Alijansa ne treba dalje da se širi, navodi… »
Vesti dana »

Ko je bio mile Novaković: Uhapsio je zemunski klan, Zvezdan Jovanović mu je priznao ubistvo Đinđića, njegova uloga u akciji "Sablja" bila je ključna
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Biće toplo, ali po novoj ceni: Grejanje u Beogradu poskupljuje, evo i za koliko: Detaljna računica
Blic pre 3 satajoš 1 povezana