Povezane vesti

Velimir Ilić: Vučić se promenio,transformisao se i postao drugi čovek! (video)

Velimir Ilić: Vučić se promenio,transformisao se i postao drugi čovek! (video)

Pravda 25.01.2017
Predsednik Nove Srbije (NS) Velimir Ilić je u Novom danu rekao da je njegovo postavljanje na mesto direktora Koridora Srbije stopirao ministar Nebojša Stefanović čiji je kum Dmitar Đurović bio direktor Koridora. Dodaje da su Zorana Mihajlović i… »
Ministar: Ilić retko govori istinu

Ministar: Ilić retko govori istinu

RTV 25.01.2017
NOVI SAD - Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović danas je komentarišući izjavu Velimira Ilića da je on sprečio Ilićev dolazak na čelo "Koridora Srbije" rekao da Velimir Ilić "retko kada govori istinu i da ništa od toga nije tačno"… »
Ilić: Stefanović stopirao moje postavljenje! Stefanović: Iliću se ne može verovati!

Ilić: Stefanović stopirao moje postavljenje! Stefanović: Iliću se ne može verovati!

Telegraf 25.01.2017
Lider Nove Srbije optužio ministra Stefanovića da zbog njega nije postavljen na mesto direktora Koridora Srbije. Stefanović odbacio optužbe. Predsednik Nove Srbije Velimir Ilić je izjavio za N1 da je njegovo postavljanje na mesto direktora Koridora… »
Ilić: Imam fotografije bar pet političara sa zemunskim klanom

Ilić: Imam fotografije bar pet političara sa zemunskim klanom

Nova ekonomija 25.01.2017
Predsednik Nove Srbije (NS) Velimir Ilić je u Novom danu rekao da je njegovo postavljanje na mesto direktora Koridora Srbije stopirao ministar Nebojša Stefanović čiji je kum Dmitar Đurović bio direktor Koridora. Dodaje da su Zorana Mihajlović i… »
Velja laže da je neko pokušao da ga ubije: Popović Ivković oštro reagovala na Ilićeve navode o atentatu

Velja laže da je neko pokušao da ga ubije: Popović Ivković oštro reagovala na Ilićeve navode o atentatu

Telegraf 25.01.2017
U toku je veštačenje Ilićevog automobila po nalogu tužilaštva. Stručnjaci će dati svoje mišljenje. Kada budemo prikupili nalaze biće dostavljeni nadležnom tužilaštvu - rekla je Popović Ivković. Državni sekretar Ministarstvu unutrašnjih… »
Biljana Popović iz MUP: Velja Ilić laže da je neko pokušao da ga ubije!

Biljana Popović iz MUP: Velja Ilić laže da je neko pokušao da ga ubije!

Srbija danas 25.01.2017
Državni sekretar u MUP-u Srbije Biljana Popović Ivković naglasila da nisu tačne tvrdnje Velimira Ilića da je neko pokušao da ga ubije. Državni sekretar Ministarstvu unutrašnjih poslova Biljana Popović Ivković izjavila je danas da je lider Nove… »

Vesti dana »