Povezane vesti
Napetih sedam minuta: Suočavanje grčkih i turskih ratnih brodova
RTS 29.01.2017
Grčki i turski ratni brodovi su imali kratko, ali napeto suočavanje u blizini grupe grčkih ostrvaca u Egejskom moru oko kojih se dve zemlje spore, što se podudarilo sa zaoštravanjem odnosa između Atine i Ankare. Ministarstvo odbrane Grčke je objavilo da… »
Napetih sedam minuta: Turski ratni brod kod spornih ostrva
Vesti online 29.01.2017
Grčki i turski ratni brodovi su imali kratko, ali napeto suočavanje u blizini grupe grčkih ostrvaca u Egejskom moru oko kojih se dve zemlje spore. To se poklopilo sa novim napetostima u odnosima između Atine i Ankare. Ministarstvo odbrane Grčke je… »
Tenzije između Grčke i Turske rastu: 7 napetih minuta, ratni brodovi susreli se kod spornih ostrva u Egejskom moru
Telegraf 29.01.2017
Bilo je napeto pola sata, pre nego što se turski brod vratio na tursko poluostrvo Bodrum. Grčki i turski ratni brodovi danas su imali kratko, ali napeto suočavanje u blizini grupe grčkih ostrvaca u Egejskom moru oko kojih se dve zemlje spore, što se… »
Vesti dana »

Grbović (PSG) o Vučićevom pozivu na dijalog: Upućen tako da bude odbijen
Beta pre 3 satajoš 90 povezanih

Građane Beograda u protesnoj šetnji kordoni policije sprečili da priđu zgradi RTS
Beta pre 2 satajoš 16 povezanih

Izrael planira ofanzivu u Gazi dok UN potvrđuju glad i humanitarnu krizu u enklavi
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 65 povezanih

Pljuskovi sa grmljavinom i gradom počinju uskoro širom Srbije: Novo upozorenje RHMZ, na udaru i Beograd
Mondo pre 3 satajoš 71 povezana

Sijarto: Napad na naftovod Družba ozbiljniji od prethodnih, EU mora da reaguje
RTV pre 25 minutajoš 26 povezanih