Povezane vesti

Drama u Sarajevu! Požar guta stambenu zgradu, začula se eksplozija (video)

Drama u Sarajevu! Požar guta stambenu zgradu, začula se eksplozija (video)

BK TV 06.02.2017
U sarajevskom naselju Alipašino Polje eksplodirala je plinska boca u stanu i izazvala požar, preneli su lokalni mediji. Na terenu se nalaze tri vatrogasna vozila koja gase požar. Kako je za Radiosarajevo.ba potvrđeno iz Operativnog centra MUP-a KS-a… »
Šokirani stanar: sarajevskog nebodera: Gledao sam svojim očima kako je žena izgorela!

Šokirani stanar: sarajevskog nebodera: Gledao sam svojim očima kako je žena izgorela!

Blic 06.02.2017
Ismir Šehić, jedan od mladića koji pokušao da spase stanare iz zapaljenog stana u Sarajevu, istakao je da žena izgorela u stanu zajedno sa nepokretnim suprugom je pokušavala da ga spasi. - Razvalili smo vrata, ali buktala je vatra u stanu. Video sam… »
Jezivo: Zapomagala s prozora, progutao je plamen

Jezivo: Zapomagala s prozora, progutao je plamen

Mondo 06.02.2017
Dve starije osobe smtrno su stradale u požaru koji je jutros izbio nakon eksplozije plinske boce u stanu u sarajevskom naselju Alipašino polje. Svedoci tvrde da hidranti nisu radili! Dve starije osobe smrtno su stradale u požaru koji je jutros oko… »
Sarajevo danas bira novoga gradonačelnika: Evo ko su kandidati za ovu funkciju

Sarajevo danas bira novoga gradonačelnika: Evo ko su kandidati za ovu funkciju

Telegraf 06.02.2017
Kandidat koji ima najviše šansi da preuzme funkciju gradonačelnika glavnog grada BiH u ovom trenutku je Abdulah Skaka. Četiri meseca nakon lokalnih izbora glavni grad Bosne i Hercegovine trebao bi da dobije novog gradonačelnika, koji će na ovoj… »
Dve osobe stradale u požaru u Sarajevu

Dve osobe stradale u požaru u Sarajevu

N1 Info 06.02.2017
Dve starije osobe stradale su u velikom požaru u stambenoj zgradi u sarajevskom naselju Alipašino Polje, potvrđeno je za N1. "Ulaskom u stan pronađene su dve starije osobe bez znakova života", rekao je za N1 portparol MUP-a KS Irfan Nefić. Požaru… »
Tragedija u Sarajevu: Bračni par smrtno stradao u eksploziji plinske boce, povređeno više osoba

Tragedija u Sarajevu: Bračni par smrtno stradao u eksploziji plinske boce, povređeno više osoba

Blic 06.02.2017
U sarajevskom naselju Alipašino Polje eksplodirala je plinska boca u stanu na 11. spratu u neboderu u Geteovoj ulici br.2 i izazvala požar. Iz MUP Kantona Sarajeva za "EuroBlic" je potvrđeno da su u stanu stradale dve osobe. Poginuli su žena Š.R. i… »
(Video) Šokirani stanar alipašinog polja: Gledao sam svojim očima kad je žena izgorela!

(Video) Šokirani stanar alipašinog polja: Gledao sam svojim očima kad je žena izgorela!

Kurir 06.02.2017
U sarajevskom naselju Alipašino Polje jutros je u požaru, koji je izbio posle eksplozije plinske boce, poginuo stariji bračni par, potvrđeno je iz MUP-a Kantona Sarajevo. Ismir Šahić, jedan od mladića, koji su bezuspešno pokušavali da izvuku… »
(Video) Bračni par izgoreo u stravičnom požaru! Nije htela da ostavi muža, zajedno otišli u smrt

(Video) Bračni par izgoreo u stravičnom požaru! Nije htela da ostavi muža, zajedno otišli u smrt

Kurir 06.02.2017
Stariji bračni par poginuo je u požaru koji je buknuo nešto pre 9 sati u jednom stanu u sarajevskom naselju Alipašino Polje. Stanari ovog naselja rekli su kako su u trenutku izbijanja požara videli ženu, koja je rukama pokušavala da ugasi požar… »
Snažna eksplozija probudila Sarajlije: Haos na Alipašinom polju, dvoje mrtvih, kamere snimile jeziv događaj (video)

Snažna eksplozija probudila Sarajlije: Haos na Alipašinom polju, dvoje mrtvih, kamere snimile jeziv događaj (video)

Telegraf 06.02.2017
Dežurni lekar Hitne pomoći Kantona Sarajevo potvrdio je kako je povređeno šest do osam osoba koje su se otrovale ugljikovim monoksidom. Jutros je u Sarajevu buknuo požar u stanu jednog solitera, pri čemu su poginule dve starije osobe. Do požara je… »

Vesti dana »