Povezane vesti

Nikoliću veliko "ništa" od Vučića

Nikoliću veliko "ništa" od Vučića

Vesti online 22.02.2017
Svega nekoliko dana i zakulisnih razgovora sa premijerom Aleksandrom Vučićem bilo je dovoljno predsedniku Srbije Tomislavu Nikoliću da "podvije rep" i odustane od kandidature za drugi mandat na predsedničkim izborima. Nikolić je ruskom Sputnjiku… »
Nikolić: Insistiranjem na svojoj kandidaturi dao bih šansu onima u koje nemam poverenja

Nikolić: Insistiranjem na svojoj kandidaturi dao bih šansu onima u koje nemam poverenja

Gde investirati 22.02.2017
Tomislav Nikolić je potvrdio da se neće kandidovati za predsednika Srbije. On je na RTS rekao da mu je postalo jasno da će insistiranjem na svojoj kandidaturi dati šansu da se situacija preokrene u korist onih u koje nema poverenja i za koje ne bi… »
Nikolić: Jedino je izvesno da će Vučić biti predsednik

Nikolić: Jedino je izvesno da će Vučić biti predsednik

Pravda 22.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić rekao je za RTS da poštuje odluku organa SNS-a o kandidaturi Aleksandra Vučića za predsednika Srbije iako je do nekog momenta razmišao da se kandiduje. Sve dok SNS nije doneo odluku, ja sam predlagao da se… »
Predsednikov počasni krug: Nikolić: Vučić i ja nismo razgovarali o funkcijama

Predsednikov počasni krug: Nikolić: Vučić i ja nismo razgovarali o funkcijama

Blic 21.02.2017
Aktuelni predsednik Srbije Tomislav Nikolić večeras je gost RTS-a, a očekuje se da odgovori na pitanja koja poslednjih dana potresaju domaću političku scenu: zašto je najavio kandidaturu za drugi mandat, da li je definitivno odustao od kandidature i… »
Nikolić: Sa Vučićem nisam razgovarao o funkcijama; EU će tražiti da uvedemo sankcije Rusiji

Nikolić: Sa Vučićem nisam razgovarao o funkcijama; EU će tražiti da uvedemo sankcije Rusiji

Večernje novosti 21.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da i dalje veruje da je mogao da pobedi u trci za predsednika Srbije, ali da nije želeo da insistira na kandidaturi nakon odluke SNS. On je naveo da sa Vučićem nije bilo razgovora o funkcijama. BEOGRAD -… »
Nikolić: Vučić i ja smo jedna ideja u dva čoveka

Nikolić: Vučić i ja smo jedna ideja u dva čoveka

Danas 21.02.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić rekao je za RTS da poštuje stav SNS o kandidaturi Aleksandra Vučića za predsednika Srbije. - Sve dok SNS nije doneo odluku, ja sam predlagao da se dogovaramo, ali kada je odluka doneta, shvatio sam da bih mnoge ljude… »

Vesti dana »