Izbegla iz Krajine, živi na Kosovu: Saneli Tomazinić je potrebna vaša pomoć za operaciju očiju
Pravda 25.10.2019 | Pravda
![Izbegla iz Krajine, živi na Kosovu: Saneli Tomazinić je potrebna vaša pomoć za operaciju očiju](https://nstatic.net/img/logo/s/pravda.png)
Sanela Tomazinić je kao dete izbegla iz Republike Srpske Krajine, a danas živi u Kosovskoj Mitrovici. Osim teške izbegličke sudbine ona ima i ozbiljnih zdravstvenih problema sa očima zbog čega joj je neophodna operacija kako bi sačuvala i popravila vid.
Saneli je za operaciju koja treba da bude urađena na klinici u Beogradu potrebno 1000 evra, ali ta cifra je nedostižna za nju jer je nezaposlena. - Nisam u mogućnosti da sakupim taj novac sebi za lečenje zbog čega sam prinuđena da na ovaj način zamolim ljude da mi pomognu da se izlečim – kaže ona za Pravdu. Za sve ljude koji žele i mogu da pomognu dinarski račun Sanele Tomazinić je 205-9011006403470-93 (Komercijalna banka). Izvor: Pravda