Да ли је нама важнија парада од Косова? Шок изјава заветнице: Треба ли да довлачимо полицију у БГ да чува људе који провоцирају?!

Курир 25.08.2022
Да ли је нама важнија парада од Косова? Шок изјава заветнице: Треба ли да довлачимо полицију у БГ да чува људе који…

Народна посланица Милица Ђурђевић Стаменковски изјавила је у Јутарњем програму Курир телевизије да је питање решавања кризе на Косову и Метохији важније од организовања "Прајда".

Милица Ђурђевић Стаменковски сматра да приоритет очување безбедности на Косову и Метохији. - Погром над српским народом траје сваког дана и сваког тренутка. Сама атмосфера у којој они живе јесте "напустите Косово и Метохију, за вас овде нема места". Ми морамо да схватимо да КиМ није проблем којег треба да се решимо, већ питање које треба да решавамо. То је нешто свето и не смемо да одустанемо од тога. Ми без Косова и Метохије нисмо Срби, него маса. Нема те

Прочитајте још

Кључне речи

Политика, најновије вести »