Zaokruži praznike deljenjem radosti: Dijamant pokrenuo društveno odgovornu kampanju
Zrenjaninski 20.12.2023
![Zaokruži praznike deljenjem radosti: Dijamant pokrenuo društveno odgovornu kampanju](https://nstatic.net/img/logo/s/zrenjaninski.png)
Praznici su period godine kada ljubav i pažnju pokazujemo kroz gestove i sitnice, koje ostaju zabeležene kao najlepše uspomene u sećanjima svih nas.
Ove godine, kompanija Dijamant odlučila je da predstojeća sezona praznika bude upamćena kao vreme darivanja i solidarnosti. U skladu sa tim, pokrenula je društveno odgovornu aktivaciju – „Zaokruži praznike dobrim delom“. Ona za cilj ima da pruži podršku korisnicima Banke hrane Beograd, koja sarađuje sa više od 200 udruženja i socijalnih ustanova širom Srbije. Aktivacija će se odvijati putem kanala društvenih mreža, kroz specijalno osmišljeni mehanizam. U njemu će