Новинарка Јужних вести нападнута у центру Ниша након завршетка два паралелна скупа [видео]
Јужне вести 17.05.2025 | Александар Костић, Љубиша
![Новинарка Јужних вести нападнута у центру Ниша након завршетка два паралелна скупа [видео]](https://nstatic.net/719/39667719dvvuwg.jpg)
Новинарка Јужних вести Тамара Радовановић физички је нападнута у центру Ниша непосредно након што су завршена два паралелна скупа – студентски протест и митинг Српске напредне странке.
Инцидент се догодио док је Радовановићева извештавала са лица места, на јавној површини у непосредној близини одржаних скупова и пред припадницима полиције. Новинарка је у тренутку напада имала јасно истакнуту легитимацију; видео: ЈВ/ Тамара Радовановић На снимку који је новинарка забележила током догађаја, види се како јој непознати мушкарац прилази агресивно, упућује увреде, уврће јој руку, а потом покушава да јој отме телефон и физички је застраши уз још