Novosađani na direktnom suncu izmerili gotovo 50 stepeni Celzijusa
Moj Novi Sad pre 1 sat

Prema najnovijim podacima RHMZ-a, tačno u podne najviša temperatura iznosila je 35 stepeni Celzijusa i to u više gradova Srbije – u Novom Sadu, Paliću, Somboru, Zrenjaninu, Kikindi, Sremskoj Mitrovici, Beogradu i Pančevu.
Ispod njih su Loznica i Valjevo sa izmerenih 34, a zatim Kragujevac, Niš, Leskovac, Veliko Gradište gde je u podne izmereno 33 stepena Celzijusovih. Ipak, u Novom Sadu građani su na suncu izmerili neverovatnih 50 stepeni Celzijusovih, vidi se na fotografiji objavljenoj na Instagram profilu Dnevnika. Објава коју дели Dnevnik (@dnevnik.rs) – Nastavlja se toplotni talas, koji će trajati i početkom sledeće sedmice. Maksimalna prognozirana temperatura u većini mesta












