Povezane vesti
Eksperti: Uzorci iz Kan Šejkuna pozitivni na gas sarin
RTS 13.04.2017
Uzorci uzeti sa mesta navodnog hemijskog napada u Siriji prošle nedelje ispostavili su se kao pozitivni na otrovni gas sarin, saopštila je britanska delegacija pri Organizaciji za zabranu hemijskog oružja sa sedištem u Hagu, prenosi Rojters… »
Asada napali, a tek SAD traže dokaze da je kriv: Poslat tim svetskih eksperata za hemijsko oružje
Kurir 13.04.2017
Tim svetskih eksperata specijalizovanih za hemijsko oružje poslat je u Tursku da prikupi uzorke u okviru istrage o navodnom hemijskom napadu u Siriji prošle nedelje u kom je poginulo 87 osoba, javlja Rojters. Misiju za utvrđivanje činjenica pokrenula… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 4 satijoš 1 povezana