Povezane vesti

Izgoreo automobil kod Sava centra, požar ugašen: Beograđani čekali autobus, kada je vatra buknula!

Izgoreo automobil kod Sava centra, požar ugašen: Beograđani čekali autobus, kada je vatra buknula!

Telegraf 21.04.2017
Saobraćaj na autoputu u smeru ka Novom Beogradu se otežano odvija. Automobil marke “Tojota” koji je bio parkiran kod centra Sava iznenada se zapalio oko 13.40 časova. Opljačkali Nemca u Beogradu na staru foru: Seo je u taksi, ali nije pogledao ko… »
Još jedan automobil goreo na gazeli

Još jedan automobil goreo na gazeli

Blic 21.04.2017
U neposrednoj blizini autobuske stanice kod Sava centra, iz pravca Mostara ka Novom Beogradu, nešto pre 14 časova skoro potpuno je izgoreo automobil marke "tojota". Na očigled mnogobrojnih Beograđana koji su čekali gradski prevoz, vatra je izjednom… »
Haos kod Sava Centra: Automobil buknuo sam od sebe, saobraćaj se otežano odvija

Haos kod Sava Centra: Automobil buknuo sam od sebe, saobraćaj se otežano odvija

Kurir 21.04.2017
Nešto pre 14 časova na autobuskom stajalištu kod Sava Centra zapalio se automobil. Prema rečima očevidaca automobil marke tojota zapalio se sam od sebe: - Ne znamo šta se dogodilo, samo je odjednom počeo da gori - kaže J. V. koja se našla na licu… »
Opljačkali Nemca u Beogradu na staru foru: Seo je u taksi, ali nije pogledao ko ga vozi - ostao je bez 48 evra!

Opljačkali Nemca u Beogradu na staru foru: Seo je u taksi, ali nije pogledao ko ga vozi - ostao je bez 48 evra!

Telegraf 21.04.2017
Vožnja do Savamale, međutim, umesto 1.800 dinara, koliko iznosi po gradskim propisima, koštala ga je - 48 evra. Jedan Nemac je poslovno došao u Beograd, ali ga je već na aerodromu dočekalo neprijatno iznenađenje. Ne obraćajujući pažnju, seo je u… »
Fantomski taksista sa aerodroma: Nemca vožnja u Beogradu koštala papreno, a iza računa krila se prava prevara

Fantomski taksista sa aerodroma: Nemca vožnja u Beogradu koštala papreno, a iza računa krila se prava prevara

Blic 21.04.2017
Divlji taksisti ponovo haraju beogradskim aerodromom, pa je tako Nemac koji je došao službeno u Beograd put do Savamale platio 48 evra! On je u našu prestonicu stigao u sredu po podne i budući da nije želeo da opterećuje svoje poslovne partnere… »

Vesti dana »