Povezane vesti
Joko Ono inspiracija za „Pesmu veka”
Politika 17.06.2017
Udovica Džona Lenona posle 46 godina dobiće status koautora hita „Imagine”. Čitavih 46 godina, udovica jednog od najuticajnijih muzičara u istoriji – Džona Lenona, Joko Ono čekala je „pravdu”. I posle gotovo pola veka dočekala je da… »
Konačno joj odali priznanje! (foto, video)
Mondo 17.06.2017
Udovica Džona Lenona je zvanično postala koautor jedne od najpoznatijih pesama. Nacionalna asocijacija muzičkih izdavača proglasila je u sred hit Džona Lenona "Imagine" iz 1971. godine za "Pesmu veka", dok je njegova udovica Joko Ono (84) upisana kao… »
Vesti dana »
![Vidimo se: Kragujevački studenti objavili kad stižu „gosti” na skup „Sretnemo se na Sretenje”](https://nstatic.net/456/38976456qpsxuh.jpg)
Vidimo se: Kragujevački studenti objavili kad stižu „gosti” na skup „Sretnemo se na Sretenje”
Danas pre 4 satijoš 41 povezana
![Delimična obustava nastave u 14 od 16 zemunskih škola: Prosvetni radnici u borbi za bolje uslove (VIDEO)](https://nstatic.net/957/38977957tggstq.jpg)
Delimična obustava nastave u 14 od 16 zemunskih škola: Prosvetni radnici u borbi za bolje uslove (VIDEO)
Insajder pre 1 satjoš 41 povezana
![Naknadna i iznuđena odluka: Kako je Tužilaštvo za organizovani kriminal odjednom postalo nadležno za istragu o padu…](https://nstatic.net/223/38978223cewjuf.jpg)
Naknadna i iznuđena odluka: Kako je Tužilaštvo za organizovani kriminal odjednom postalo nadležno za istragu o padu nadstrešnice?
Pravda pre 22 minutajoš 14 povezanih