Povezane vesti
Doživotna robija tinejdžeru zbog planiranja napada na koncertu Eltona Džona
RTS 04.07.2017
Tinejdžer iz Velike Britanije Harod Sajed osuđen je na doživotnu kaznu zatvora, bez mogućnosti pomilovanja najmanje 16 godina, jer je planirao bombaški napad, pored ostalog i na koncertu Eltona Džona na 15-godišnjicu napada na SAD 11. septembra… »
Doživotno osuđen zbog pripreme napada na koncert Eltona Džona
Radio 021 04.07.2017
Jedan 19-godišnjak osuđen je na doživotni zatvor u sudu u Londonu zbog pripremanja bombaškog napada na trgovinsku ulicu Oksford strit ili na koncert Eltona Džona. Pre no što bude mogao da zatraži smanjenje kazne, moraće da izrdži 16,5 godina… »
Doživotna za tinejdžera: London: Osuđen zbog planiranja terorističkog napada
Blic 03.07.2017
Jedan 19-godišnjak osuđen je na doživotni zatvor danas u sudu u Londonu zbog pripremanja bombaškog napada na trgovinsku ulicu Oksford strit ili na koncert Eltona Džona. Pre nego što bude mogao da zatraži smanjenje kazne, moraće da izrdži 16,5… »
Vesti dana »
Nišlije išle do Merošine, protesti na Novom Beogradu, u Novom Sadu, Ljubljani i Luksemburgu
Novi magazin pre 45 minutajoš 33 povezane
Ujutru mraz, tokom dana sunčano: Od srede češća pojava kiše, na planinama slab sneg
Niške vesti pre 5 satijoš 20 povezanih
„Čin mafijaške sačekuše“: Šta se dešava sa slučajem inspektora koji su povređeni u Aranđelovcu?
Danas pre 23 satajoš 5 povezanih
Hamas oslobodio trojicu izraelaca! Jednom od njih pobili celu porodicu! Izrael treba da pusti 183 Palestinca! Snimak primopredaje je uznemuirujuć (foto/video)
Kurir pre 10 minutajoš 26 povezanih
Evo zašto zvezdin mesi i kapiten nisu igrali u malom derbiju: Milojević sve otkrio posle meča!
Hot sport pre 15 minutajoš 50 povezanih