Povezane vesti

Đukić pred Mačvu: Suma počinje na klupi

Đukić pred Mačvu: Suma počinje na klupi

Večernje novosti 21.07.2017
Fudbaleri Partizana u subotu (19.00) u prvom kolu novog prvenstva dočekuju debitanta u elitnom rangu takmičenja: Tokom meča ćemo videti koliko Sejduba može da nam pomogne u ovom trenutku. SVAKI početak je težak, ali na startu svake sezone Partizan… »
Miroslav Đukić: Ne razmišljamo o Olimpijakosu, Mačva je na redu, gledao sam Zvezdu!

Miroslav Đukić: Ne razmišljamo o Olimpijakosu, Mačva je na redu, gledao sam Zvezdu!

Hot sport 21.07.2017
Partizan je mislima na meču sa Olimpijakosom u utorak, ali ga u subotu od 19 časova čeka meč prvog kola Superlige Srbije protiv novoligaša Šapca u Humskoj. Trener crno-belih Miroslav Đukić odmah je stavio novinarima do znanja da ga za sada… »
Đukić: Ne razmišljamo o Olimpijakosu, sav fokus na Mačvi

Đukić: Ne razmišljamo o Olimpijakosu, sav fokus na Mačvi

Vesti online 21.07.2017
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić poručio je da očekuje da njegov tim kroz ozbiljan pristup ostvari pobedu nad Mačvom i uspešno započne put ka odbrani šampionske titule. - Mačva dugo igra sa istom filozofijom, moramo ozbiljno da shvatimo… »
Đukić gledao Zvezdu, Suma na klupi protiv Mačve

Đukić gledao Zvezdu, Suma na klupi protiv Mačve

Mozzart sport 21.07.2017
„Mi ne treba da razmišljamo o Olimpijakosu, nama je Mačva rival“, poručio trener crno-belih. Trener Partizana Miroslav Đukić rekao je da crno-beli ozbiljno treba da shvate ekipu Mačve jer žele da pobedom počnu odbranu titule u Superligi… »
Partizan kreće u odbranu krune, Đukić video Zvezdu

Partizan kreće u odbranu krune, Đukić video Zvezdu

Mondo 21.07.2017
"Gledao sam sinoć drugo poluvreme Zvezdine utakmice...", rekao je Miroslav Đukić dan pred 1. kolo Superlige i više puta naglasio da crno-beli igraju sa Mačvom, ne sa Olimpijakosom. Bar ne još. Najveći izazov za fudbalere Partizana u subotu uveče… »
Suma na klupi: Đukić najavio promene: Pobedom da počnemo odbranu titule, Mačva zna šta hoće

Suma na klupi: Đukić najavio promene: Pobedom da počnemo odbranu titule, Mačva zna šta hoće

Sportal blic 21.07.2017
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da ozbiljno treba da shvate ekipu Mačve, jer žele da pobedom počnu odbranu titule u Superligi. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija - Počinjemo Superligu, počinjemo odbranu titule protiv Mačve… »

Vesti dana »