Povezane vesti

Podmetnule požar u Hrvatskoj iz osvete prema Srbima!?

Podmetnule požar u Hrvatskoj iz osvete prema Srbima!?

BK TV 23.08.2017
Katastrofa! Na pomolu nova užasna zverstva iz devedesetih!? Vatrena stihija koja od 20. avgusta guta čitav benkovački kraj i dalje neumorno divlja, a zadarska policija je zbog piromanskog čina u selu Brgud, desetak kilometara od Benkovca u kojem je… »
Podmetnula požar iz osvete prema Srbima

Podmetnula požar iz osvete prema Srbima

RTV 23.08.2017
ZAGREB - Vatrena stihija koja od 20. avgusta guta čitav benkovački kraj i dalje neumorno divlja, a zadarska policija je zbog piromanskog čina u selu Brgud, desetak kilometara od Benkovca u kojem je većinom srpsko stanovništvo, uhapsila dve devojke… »
Zapalila sam selo brgud jer tamo žive Srbi: Piromanka iz Hrvatske priznala da je izazvala požar!

Zapalila sam selo brgud jer tamo žive Srbi: Piromanka iz Hrvatske priznala da je izazvala požar!

Kurir 23.08.2017
Zbog požara koji je 20. avgusta poharao i uznemirio stanovništvo Brguda, mesta u okolini Benkovca u kojem živi većinom srpsko stanovništvo, zadarska policija u policijsku stanicu privela je dve devojke, jednu rođenu 1996., a drugu rođenu 1992… »
Zapalile Hrvatsku da bi se osvetile Srbima: Uhvaćene piromanke koje su podmetnule ogroman požar u Dalmaciji! (video)

Zapalile Hrvatsku da bi se osvetile Srbima: Uhvaćene piromanke koje su podmetnule ogroman požar u Dalmaciji! (video)

Pravda 23.08.2017
Vatrena stihija koja od 20. avgusta guta čitav benkovački kraj i dalje neumorno divlja, a zadarska policija je zbog piromanskog čina u selu Brgud, desetak kilometara od Benkovca u kojem je većinom srpsko stanovništvo, uhapsila dve devojke stare 21 i… »
Uhapšene piromanke iz Dalmacije: Palile smo jer tamo žive Srbi

Uhapšene piromanke iz Dalmacije: Palile smo jer tamo žive Srbi

Vesti online 23.08.2017
Vatrena stihija koja od 20. avgusta guta celi benkovački kraj i dalje neumorno divlja, a zadarska policija je zbog piromanskog čina u selu Brgud, desetak kilometara od Benkovca, u kojem je većinsko srpsko stanovništvo, uhapsila dve devojke stare 21 i… »
Požar kod Benkovca zbog „osvete Srbima“

Požar kod Benkovca zbog „osvete Srbima“

Studio B 23.08.2017
Hrvatska policija uhapsila dve devojke zbog podmetanja požara u selu Brgud kod Benkovca. „Jutarnji list“ navodi da su uhapšene policiji rekle da su požar podmetnule zbog „osvete Srbima“. Maksimalna kazna – pet godina zatvora. „Revoltirana… »
Požar kod Benkovca zbog "osvete Srbima"

Požar kod Benkovca zbog "osvete Srbima"

RTS 23.08.2017
Hrvatska policija uhapsila dve devojke zbog podmetanja požara u selu Brgud kod Benkovca. "Jutarnji list" navodi da su uhapšene policiji rekle da su požar podmetnule zbog "osvete Srbima". Maksimalna kazna – pet godina zatvora. "Revoltirana sam prema… »
Uhapšene mlade piromanke iz Dalmacije: Palile smo jer tamo žive Srbi

Uhapšene mlade piromanke iz Dalmacije: Palile smo jer tamo žive Srbi

Sputnik 23.08.2017
Vatrena stihija koja od 20. avgusta guta celi benkovački kraj i dalje neumorno divlja, a zadarska policija je zbog piromanskog čina u selu Brgud, desetak kilometara od Benkovca, u kojem je većinsko srpsko stanovništvo, uhapsila dve devojke stare 21 i… »
Hrvatska: Devojke podmetnule požar da zapale Srbe

Hrvatska: Devojke podmetnule požar da zapale Srbe

Mondo 23.08.2017
Zadarska policija u selu Brgud, u kojem je većinom srpsko stanovništvo, uhapsila dve devojke stare 21 i 26 godina. Jedna od dve mlade piromanke istražiteljima je otkrila motiv... "Revoltirana sam prema Srbima još od Domovinskog rata. Tada mi je… »
Zapalila selo jer u njemu žive Srbi!

Zapalila selo jer u njemu žive Srbi!

Alo 23.08.2017
Zbog požara koj ije 20. avgusta uznemirio stanovništvo Brguda, mesta u okolini Benkovca u kome živi većinom srpsko stanovništvo, zadarska policija je privela dve ženske osobe, jednu rođenu 1996., a drugu rođenu 1992.godine. Tom prilikom starija… »

Vesti dana »