Povezane vesti

Srbi su Amiru zapalili porodicu, a on je odbio da ubije srpsku decu: Muslimani mu prete 25 godina! Ovo je njegova poruka…

Srbi su Amiru zapalili porodicu, a on je odbio da ubije srpsku decu: Muslimani mu prete 25 godina! Ovo je njegova poruka…

Telegraf 13.10.2017
Amir Reko rođen je u malom selu Gudelj, kod Foče, u kojem su živeli i Srbi i muslimani. Bivši oficir JNA, Amir Reko iz sela Gudelj kod Goražda, spasao je 45 srpskih civila iz sela Bučje od sigurne smrti, a to je učinio samo tri dana nakon što mu… »
Amirova priča iz rata ujedinila tviteraše sa balkana: Treba da pustimo da zlo pobeđuje? Ja to neću, ja to ne želim!

Amirova priča iz rata ujedinila tviteraše sa balkana: Treba da pustimo da zlo pobeđuje? Ja to neću, ja to ne želim!

Kurir 13.10.2017
Nekadašnji oficir ЈNA, Amir Reko, kao komandant brigade tzv. Armije BiH, podelio je svoju priču iz rata o tome kako se suprotstavio naredbi da pobiju Srbe. U jednom trenutku Amir dobija naređenje da uđe u selo Bučje, u kojem je tog momenta bilo… »
Amirova priča je šamar svim nacionalistima koji seju mržnju na Balkanu

Amirova priča je šamar svim nacionalistima koji seju mržnju na Balkanu

Noizz 13.10.2017
"Izrodi iz srpskog naroda" spalili su sedmoro članova porodice Amira Reka. Dva dana kasnije, odbivši naređenje da "očisti" selo Bučje, on je spasao 45 Srba. Bilo je to 1992. godina, a on oficir JNA, koji je dezertirao i priključio se Teritorijalnoj… »
Amir Reko - čovek koji je spasao 45 Srba u ratu: Rekli su mi da očistim selo i pobijem decu, zbog onog što sam odgovorio…

Amir Reko - čovek koji je spasao 45 Srba u ratu: Rekli su mi da očistim selo i pobijem decu, zbog onog što sam odgovorio…

Kurir 13.10.2017
Amir Reko iz sela Gudelj kod Goražda, bivši je oficir JNA, koji je spasao 45 srpskih civila iz sela Bučje od sigurne smrti. On je to učinio samo tri dana pošto mu je srpska strana u kući spalila majku i nekoliko članova porodice. Amir Reko rođen… »

Vesti dana »