Povezane vesti

Najbolji strelac Super lige tražio da ode iz Zvezde!

Najbolji strelac Super lige tražio da ode iz Zvezde!

Sportske.net 28.10.2017
On je tražio da ode sa stadiona "Rajko Mitić", da li je imao pravo? Milan Pavkov je trenutno najbolji strelac domaćeg šampionata sa 9 postignutih golova, ali nije ovaj fudbaler imao mesta u redovima Crvene zvezde. On je trenutno na pozajmici u… »
Da li sledi povratak: Kom igraču Zvezdan Terzić šalje poruke posle svakog gola?

Da li sledi povratak: Kom igraču Zvezdan Terzić šalje poruke posle svakog gola?

Hot sport 28.10.2017
Napustio je Crvenu zvezdu, ali povratna karta na stadion ‘Rajko Mitić’ nije daleko, ako ovaj momak nastavi da rešeta mreže kao što to do sada radi. Došao je na stadion ‘Rajko Mitić’ prošle zime kao veliko i skupo pojačanje. Ipak, nije se… »
"Terzić pošalje poruku posle svakog gola"

"Terzić pošalje poruku posle svakog gola"

Mondo 28.10.2017
Najbolji strelac Superlige otkrio da je i dalje u kontaktu sa direktorom Crvene zvezde. Foto: MN Press Milan Pavkov nije se dugo zadržao u Zvezdi, ali ga crveno-beli očigledno i dalje imaju u vidu. Visoki napadač (191 cm) trenutno je najbolji strelac… »
Terza mi posle svakog gola šalje poruke!

Terza mi posle svakog gola šalje poruke!

Mozzart sport 28.10.2017
„Moje je da se nametnem u Radničkom“, poručio Milan Pavkov, trenutno prvi strelac lige. Vaskrs Milana Pavkova počeo je odlaskom sa Marakane! Snažni napadač, doveden u Ljutice Bogdana prošle zime kao veliko pojačnje, nije se izborio za šansu u… »
Pavkov: Tražio sam da idem na pozajmicu

Pavkov: Tražio sam da idem na pozajmicu

Večernje novosti 28.10.2017
Napadač niškog Radničkog, prvi strelac Superlige, nije hteo da bude višak u Zvezdi: Nisam dobio pravu priliku, a misim da sam je zaslužio. Posle svakog gola, čestitke od Terzića. U ZVEZDI je bio "višak", a sada je u Radničkom najbolji strelac… »

Vesti dana »