Povezane vesti

Rijaliti šou "zadruga" Sloba i Luna grcali u suzama: Nemam želju da te poljubim (video)

Rijaliti šou "zadruga" Sloba i Luna grcali u suzama: Nemam želju da te poljubim (video)

Večernje novosti 19.11.2017
Luna Đogani je od sinoćnjeg ulaska Kristine Kockar, supruge Slobe Radanovića, pod velikim stresom. Luna Đogani je od sinoćnjeg ulaska Kristine Kockar, supruge Slobe Radanovića, pod velikim stresom. Samo što se probudila želela je da porazgovara sa… »
Luna grca u suzama: Ne mogu više da te ljubim i grlim

Luna grca u suzama: Ne mogu više da te ljubim i grlim

Blic 19.11.2017
Luna Đogani ne može da se smiri otkako je supruga Slobe Radanovića, Kija Kockar sinoć ušla u rijaliti "Zadruga". Luna i Sloba su neko vreme zahladnili, a danas su se sastali i Đoganijeva je otkrila sve što joj leži na duši. - Ja nisam jaka za ove… »
Otkrivene mnoge tajne: Sloba i Kija razgovarali: Uništio si mi život Slobodane (video)

Otkrivene mnoge tajne: Sloba i Kija razgovarali: Uništio si mi život Slobodane (video)

Večernje novosti 19.11.2017
Posle totalnog rusvaja koji je u "Zadruzi" nastao kada je sinoć ušla Kija Kockar, Sloba i njegova supruga su se u gluvo doba noći konačno osamili. Posle totalnog rusvaja koji je u "Zadruzi" nastao kada je sinoć ušla Kija Kockar, Sloba i njegova… »
Sloba Kiji prinzao sve: Pogrešio sam, kriv sam! Žena mu je onda rekla šta je uradila sa njegovim telefonom!

Sloba Kiji prinzao sve: Pogrešio sam, kriv sam! Žena mu je onda rekla šta je uradila sa njegovim telefonom!

Blic 19.11.2017
- Kriv sam, mogu da kažem otvoreno da sam kriv zbog ovoga što se desilo. Oboje smo krivi zbog toga kakav smo odnos negovali u braku, ali ja sam kriv zbog ovoga što se desilo u rijalitiju - rekao je Sloba Radanović svojoj i dalje zakonitoj ženi… »
"Imala sam košmare, uništio si mi život": Kija i Sloba prvi put pričali nasamo, evo šta mu je sve rekla! (video)

"Imala sam košmare, uništio si mi život": Kija i Sloba prvi put pričali nasamo, evo šta mu je sve rekla! (video)

Blic 19.11.2017
I dalje zakonita supruga Slobe Radanovića, Kristina Kija Kockar, ušla je sinoć kao takmičar u "Zadrugu" i napravila pometnju na samom ulasku. Kija je uspela da se posvađa sa Slobom, a više o tome čitajte OVDE. Međutim, kada su se strasti stišale… »
Rijaliti "zadruga"(video) Luna se po prvi put obratila Kiji i rekla joj ono što joj leži na duši

Rijaliti "zadruga"(video) Luna se po prvi put obratila Kiji i rekla joj ono što joj leži na duši

Večernje novosti 19.11.2017
Nakon svađe Slobe i Kristine, zadrugari su komentarisali ulazak njegove supruge. Većina se složila da je lepo i hrabro što je ušla. Kristina Kockar nova je zadrugarka od ove večeri. Zanimljivo kod ove ukućanke je to što je ona još uvek zakonita… »

Vesti dana »