Povezane vesti

Treneri prelomili: Evo za koje sastave su se opredelili Milojević i Lalatović

Treneri prelomili: Evo za koje sastave su se opredelili Milojević i Lalatović

Hot sport 26.11.2017
Crveno-beli nakon nastupa u Ligi Evrope čeka težak ispit na Banovom brdu, gde i te kako u prošlosti umeli da prospu bodove. Ekipa Nenada Lalatovića nalazi se u dobroj formi, pošto ne zna za poraz u prethodnih 12 utakmica, ali ovoga puta imaće… »
Maksimalno ozbiljno na čuku: Milojević sa evropskim adutima juri pobedu na Banovom brdu

Maksimalno ozbiljno na čuku: Milojević sa evropskim adutima juri pobedu na Banovom brdu

Hot sport 26.11.2017
Posle evropskih izazova Crvena zvezda ovog popodneva u okviru 18. kola Superlige Srbije gostuje ekipi Čukaričkog. Crvena zvezda na Banovo brdo stiže po tri boda, a kako saznaje HotSport sa verovatno samo jednom izmenom u odnosu na tim koji je doneo bod… »
Zvezda dolazi na Banovo Brdo rešena da nastavi odličan niz, Brđani bez straha (15,00 – sastavi)

Zvezda dolazi na Banovo Brdo rešena da nastavi odličan niz, Brđani bez straha (15,00 – sastavi)

Sportski žurnal 26.11.2017
Nastavlja se Zvezdina serija teških gostovanja posle evropskih izazova. Išli su crveno-beli u Kruševac pod utiskom trijumfa u Kelnu, put Niša krenuli su osokoljeni osvojenim bodom u Londonu, a svega 60 sati po završetku meča u Borisovu i remija sa… »
Sudar oca i sina: Učio sam Nemanju da uradi sve za klub

Sudar oca i sina: Učio sam Nemanju da uradi sve za klub

Večernje novosti 26.11.2017
Znate šta, Nemanja ima svoju karijeru i drago mi je da se razvija na svoj način. On je dobar fudbaler, dobro dete, veliki profesionalac i on će da uradi sve što je potrebno za svoj klub, kaže Vladan Milojević. IZMEĐU bitke u Belorusiji i sa mislima… »

Vesti dana »