Povezane vesti
Od zimske opreme do motornih sanki na Beogradskom sajmu
Politika 06.12.2017
Uvoznici, proizvođači, distributeri i serviseri zimske sportske i rekreativne opreme, zastupnici najpoznatijih svetskih brendova ali i zimskih turističkih destinacija i skijališta, ponudiće sve što je potrebno za ugođaj na snegu – od zimske… »
Sve za zimu: Od sutra do nedelje Ekspozim na Beogradskom sajmu
Blic 06.12.2017
U hali 4 Beogradskog sajma sutra će početi Međunarodni sajam zimske sportske opreme, turizma i rekreacije Ekspozim i trajaće sve do nedelje 10. decembra, svakog dana od 10 do 20 časova. Uvoznici, proizvođači, distributeri i serviseri zimske… »
Počinje Sajam zimske opreme u Beogradu
Kurir 06.12.2017
BEOGRAD - Medjunarodni sajam zimske sportske opreme, turizma i rekreacije EXPOZIM počinje sutra na Beogradskom sajmu i trajaće do 10. decembra. Posetioci će moći da kupe, razmene ili servisiraju sportsku opremu, a biće i ponude zimskih turističkih… »
Vesti dana »

Šta je zvučni top i koje su posledice po zdravlje ljudi: Demantovana upotreba u Srbiji
Mondo pre 1 satjoš 56 povezanih

(VIDEO) Snimak dronom okupljenih na Novom Beogradu: Nepregledna, kilometarska kolona ljudi
N1 Info pre 5 satijoš 9 povezanih

Vasiljević: Naša procena o 107.000 učesnika veoma realna, izuzetno masovan skup
NIN pre 3 satajoš 27 povezanih

Lončar: Rekli su da je preminuo čovek od "zvučnog topa", a juče niko nije umro od 11.26 sati u Urgentnom centru
Blic pre 53 minutajoš 30 povezanih