Povezane vesti
Raspisan tender za izgradnju kanalizacije u Batajnici
Blic 16.12.2017
Meštani Batajnice uskoro bi mogli da se reše jednog od najvećih komunalnih problema u svom kraju, budući da je Direkcija za građevinsko zemljište i izgradnju grada Beograda raspisala tender za izgradnju kanalizacije u ovom naselju. Kako je gradski… »
Vesić: Raspisan tender za kanalizaciju u Batajnici
Telegraf 16.12.2017
Direkcija za građevinsko zemljište i izgradnju grada Beograda je raspisala tender za izgradnju kanalizacije u naselju Batajnica, izjavio je gradski menadžer Goran Vesić navodeći da se ponude dostavljaju do 3. januara i da je vrednost tendera oko 320… »
Vesti dana »

Toliko o zvučnom topu: Reporter N1 bio na licu mesta i nije ništa čuo - "Pre će biti da je došlo do tuče"
Kurir pre 28 minutajoš 56 povezanih

(VIDEO) Snimak dronom okupljenih na Novom Beogradu: Nepregledna, kilometarska kolona ljudi
N1 Info pre 5 satijoš 9 povezanih

Dr Slavica Plavšić tvrdi: Nije policija bežala neposredno pre zvučnog topa, to su bili bajkeri i moj drug je bio među njima
Nova pre 1 satjoš 27 povezanih

U utorak Dan žalosti u Srbiji zbog žrtava požara u Severnoj Makedoniji
Beta pre 34 minutajoš 212 povezane

Vučić: Ukoliko se nova vlada ne formira do 18. aprila, izbori bi mogli da se održe 8. juna
RTS pre 23 minutajoš 30 povezanih