Povezane vesti

„Tukla sam balerine u hodnicima pozorišta“: Šok priznanje Tanje Bošković koje će vas ostaviti bez teksta

„Tukla sam balerine u hodnicima pozorišta“: Šok priznanje Tanje Bošković koje će vas ostaviti bez teksta

Nova 07.12.2023
Glumica Tanja Bošković priznala da je u mladosti "kinjila divne devojke" jer nisu dovoljno vežbale. Glumica Tanja Bošković, koja je nedavno u jednom intervjuu otkrila da joj današnje devojke zbog estetskih intervencija „liče na plastične… »
Tanja Bošković se i danas kaje zbog neprimerenog ponašanja!

Tanja Bošković se i danas kaje zbog neprimerenog ponašanja!

Svet plus 07.12.2023
Glumica Tanja Bošković se i danas kaje zbog neprimerenog ponašanja u mladosti kada je kinjila i tukla balerine. Žao mi je, izvinjavam se... Tanja Bošković je nedavno ispričala da joj današnje devojke zbog estetskih intervencija "liče na… »
"Tukla sam balerine u hodnicima pozorišta": Šok priznanje srpske glumice - Kinjila sam ih, bila sam nemoguća!

"Tukla sam balerine u hodnicima pozorišta": Šok priznanje srpske glumice - Kinjila sam ih, bila sam nemoguća!

Mondo 07.12.2023
Glumica Tanja Bošković priznala da je u mladosti "kinjila divne devojke" jer nisu dovoljno vežbale. Glumica Tanja Bošković priznala da je u mladosti "kinjila divne devojke" jer nisu dovoljno vežbale Glumica Tanja Bošković, koja je nedavno u jednom… »

Vesti dana »