Povezane vesti

Anđelka Prpić o razvodu Harisa i Meline Džinović: Intima se ne deli sa svima!

Anđelka Prpić o razvodu Harisa i Meline Džinović: Intima se ne deli sa svima!

Svet plus 11.04.2024
Anđelka Prpić, kratko je prokomentarisala razvod Harisa i Meline Džinović, koji su poslednjih nedelja glavna teme domaćih medija. Gostujući nedavno u jednoj emisiji, glumici je postavljeno pitanje da li može da pretpostavi kako se Melina trenutno… »
Dara Bubamara žestoko isprozivala mlađu koleginicu, a onda je usledio brutalan odgovor! (VIDEO)

Dara Bubamara žestoko isprozivala mlađu koleginicu, a onda je usledio brutalan odgovor! (VIDEO)

Svet plus 11.04.2024
Dara Bubamara, ponovo se našla u centru medijskih zbivanja kada je optužila svoju mlađu koleginicu, Saru Reljić, da je kriva za njen raskid sa bivšim dečkom. Folk zvezda je istakla da je Sara neko ko peva za 82 evra, ali joj ni mlađa koleginica… »
"Toni je nabavio moj broj, viđali smo se": Dara Bubamara optužila koleginicu da je bila sa njenim bivšim, ona joj žestoko…

"Toni je nabavio moj broj, viđali smo se": Dara Bubamara optužila koleginicu da je bila sa njenim bivšim, ona joj žestoko…

Blic 11.04.2024
Pevačica Sara Reljić našla se u centru skandala kada ju je koleginica Dara Bubamara javno otpužila da se viđala sa njenim bivšim dečkom. Dara je tada istakla i da Sara peva za 82 evra, a koleginica joj je sada žestoko odbrusila, te otkrila pravu… »
Toni je nabavio moj broj i pisao! Pevačica sve otkrila: Videli se dva puta, nisam kriva za njihov rastanak

Toni je nabavio moj broj i pisao! Pevačica sve otkrila: Videli se dva puta, nisam kriva za njihov rastanak

Mondo 11.04.2024
Sara Reljić progovorila je o pričama da je ona glavni "krivac" za rastanak Dare Bubamare i 24 godine mlađeg Tonija. Sara Reljić progovorila je o pričama da je ona glavni "krivac" za rastanak Dare Bubamare i 24 godine mlađeg Tonija. Pre dve godine… »

Vesti dana »