Povezane vesti

ELITA 7: Aneli Ahmić ne želi Janjuševo dete - odlučila da ode na abortus! (VIDEO)

ELITA 7: Aneli Ahmić ne želi Janjuševo dete - odlučila da ode na abortus! (VIDEO)

Svet plus pre 27 dana
Aneli Ahmić u rijalitiju ELITA 7, odlučila je da ode na abortus, jer je shvatila da ne želi da rodi dete Marku Janjuševiću Janjušu. Ovu odluku, Aneli je donela sinoć tokom emisije "Pretrs nedelje" u Eliti, nakon Janjuševih reakcija, kojima je… »
Aneli Ahmić donela odluku da prekine trudnoću: "Janjuš mi se gadi", on odmah napustio Belu kuću

Aneli Ahmić donela odluku da prekine trudnoću: "Janjuš mi se gadi", on odmah napustio Belu kuću

Blic pre 26 dana
Aktuelna rijaliti učesnica, Aneli Ahmić, donela je odluku da prekine trudnoću. Naime, ona i njen partner Marko Janjušević Janjuš su pre samo nekoliko dana saznali da će postati roditelji, a sada je ona donela konačnu odluku. - Evo odlučila sam… »
Aneli Ahmić odlučila da prekine trudnoću: Neće da rodi Janjušu dete, on odmah napustio Belu kuću, evo kako pati

Aneli Ahmić odlučila da prekine trudnoću: Neće da rodi Janjušu dete, on odmah napustio Belu kuću, evo kako pati

Kurir pre 26 dana
Aneli Ahmić donela je odluku da prekine trudnoću. Naime, ona i njen partner Marko Janjušević Janjuš su pre samo nekoliko dana saznali da će postati roditelji, a sada je ona donela konačnu odluku. - Evo odlučila sam, očistiću se, ujutru ću da… »

Vesti dana »