Povezane vesti
Odbornici u ponedeljak odlučuju o izmeštanju spomenika i posmrtnih ostataka Dimitrija Tucovića sa Slavije
Blic 03.02.2016
Na sednici Skupštine grada koja je zakazana za 8. februar, odbornici će doneti odluku o premeštanju spomenika kao i posmrtnih ostataka Dimitrija Tucovića sa Trga Slavija, čije će usvajanje praktično označiti rekonstrukciju ovog dela grada najavljenu za… »
Sednica Skupštine grada u ponedeljak
Studio B 03.02.2016
Odbornici Skupštine grada razmatraće na sednici, zakazanoj za ponedeljak 8. februar, predloge da se u Beogradu uvede usluga personalnih asistenata za 50 korisnika, ali i da spomenik Dimitriju Tucoviću bude izmešten sa Trga Slavija. Predsednik beogradskog… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas pre podne prolazno naoblačenje, na krajnjem severu sunčano
Beta pre 1 satjoš 1 povezana

"Nije bilo nijednog incidenta": Direktor policije o okupljanjima širom Srbije: "u 71 opštini prisustvovalo je 70.000 građana"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana