Povezane vesti
Na meti Instagram manijaka: Glumica strahuje za svoj i živote najmilijih
Tračara 04.04.2016
Američka glumica srpskog porekla Stana Katić, poznata po ulozi u seriji Castle, već mesecima na Instagramu dobija poruke od nepoznatog manijaka. Zabrinut za nju, njen suprug Kris Brkljač je zatražio pomoć policije. “Kris, nadam se da ćeš umreti. Želim da… »
Stana Katić strahuje za život: Srpskoj glumici u Holivudu šalju jezive pretnje
Svet & Skandal 04.04.2016
Glumica Stana Katić podnela je prijavu policiji u Los Anđelesu zbog zastrašujućih poruka koje je dobijala na internetu, a među njima i pretnji smrću njoj, njenoj porodici, pa čak i njenom kućnom ljubimcu. Kako piše TMZ, prijavu je podneo njen suprug Kris… »
Holivudska glumica srpskog porekla užasnuta pretnjama: Nadam se da ćeš umreti
24 Sata 04.04.2016
Stana Katić i njen suprug su bolesne pretnje prijavili policiji. Stanu i njenog supruga su toliko maltretirali da su morali da potraže pomoć policije. Izvor blizak zvaničnicima je rekao da je Stanin muž Kris otišao da prijavi nepoznatog čoveka koji… »
Vesti dana »

Na zahtev Rusije 26. avgusta hitan sastanak SB UN zbog napada na Severni tok
RTV pre 32 minutajoš 15 povezanih

Referendum u srpskoj 25.: Oktobra Narodna skupština RS usvojila zaključke: Niko nije bio protiv
Blic pre 27 minutajoš 12 povezanih

Ulice u Beogradu prohodne: Nema gužve, prevoz po redovnom režimu za vikend
Kurir pre 42 minutajoš 8 povezanih

Dojče post ‘privremeno’ ograničava isporuku paketa i robe iz Nemačke u SAD
Radio sto plus pre 2 satajoš 9 povezanih