Povezane vesti

Ne prijaju mu šale igrača: Tomić jedva čeka derbi sa Zvezdom

Ne prijaju mu šale igrača: Tomić jedva čeka derbi sa Zvezdom

Hot sport 07.04.2016
Trener Partizana Ivan Tomić govorio je dan posle utakmice sa Javorom u Ivanjici o igri i statistici njegovog tima posle pet uzastopnih pobeda u prvenstvu. Partizan je u Ivanjici ostvario petu uzastopnu pobedu u Superligi Srbije nakon čega su se osmesi… »
"Benfika ne treba da strahuje za rekord"

"Benfika ne treba da strahuje za rekord"

Mondo 07.04.2016
Trener Partizana Ivan Tomić nasmejao se na pitanje da li Benfika sada treba da strahuje od eventualnog niza crno-belih u pobedama. Traži od tima da ne dopušta protivnicima da imaju veći posed lopte. Foto: MN Press Crvena zvezda je pretila Benfiki što… »
Tomić: Ma 'ajte kakav rekord!

Tomić: Ma 'ajte kakav rekord!

Večernje novosti 07.04.2016
Naravno da ne "jurimo" Benfiku, razmišljamo samo o nedelji i o plej-ofu koji treba da iskoristimo za napredak - kaže trener Partizana. MAKSIMALA u prethodnih 450 prvenstvenih minuta razvukla je širom osmehe stručnom štabu i igračima Partizana, a… »

Vesti dana »