Povezane vesti

Mihajlović: Autoputevima na more sledeće godine

Mihajlović: Autoputevima na more sledeće godine

Mondo 16.05.2016
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović rekla je za RTS da će Koridor 10, sa Grdeličkom klisurom, biti gotov početkom 2017. godine. Foto: Tanjug, Sava Radovanović Radi se i na Koridoru 11, kao i na proširenju prelaza… »
Mihajlović: Iduće godine autoputem do juga Srbije

Mihajlović: Iduće godine autoputem do juga Srbije

SEEbiz 16.05.2016
BEOGRAD - Ministarka građevine, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović najavila je danas da će početkom 2017. godine biti završen koridor 10, tako da će građani već sledeće godine moći da idu autoputem od severa do juga naše zemlje. "Važan je i… »
Mihajlović: Početkom sledeće godine biće završšen Koridor 10

Mihajlović: Početkom sledeće godine biće završšen Koridor 10

Blic 16.05.2016
Ministarka građevine, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović najavila je danas da će početkom 2017. godine biti završen Koridor 10, tako da će građani već sledeće godine moći da idu autoputem od severa do juga naše zemlje. - Važan je i Koridor 11… »

Vesti dana »