Povezane vesti

"Samo čekam kada će mi neko ispaliti metak"

"Samo čekam kada će mi neko ispaliti metak"

Vesti online 31.05.2016
U utorak je u Splitu Zdravko Mamić, alfa i omega zagrebačkog Dinama, bio meta vandalskog čina. U trenutku kada je vozač parkirao automobil ispred suda, prema Mamiću su poletele baklje i dimne bombe od strane makskiranih huligana. Mamić i njegov… »
Mamić: "Čekam kada će mi neko sprašiti metak"

Mamić: "Čekam kada će mi neko sprašiti metak"

Sportske.net 31.05.2016
Prvi čovek zagrebačkog Dinama Zdravko Mamić izjavio je da se oseća nesigurno i nezaštićeno i da samo čeka trenutak kada će mu neko "sprašiti metak". Centralna figura hrvatskog fudbala, prvi čovek zagrebačkog Dinama Zdravko Mamić napadnut je u… »
Bakljama i raketama na Mamića u Splitu

Bakljama i raketama na Mamića u Splitu

Mondo 31.05.2016
Glavnog čoveka u Dinamu i njegovog advokata napali huligani u Splitu. Foto: Guliver/Getty Images/Srđan Stevanović Zdravko Mamić u Splitu nikada nema mira. Prvi čovek zagrebačkog Dinama i njegov advokat Čedo Prodanović napadnuti su u utorak u… »
Mediji: Zdravko Mamić napadnut u Splitu

Mediji: Zdravko Mamić napadnut u Splitu

Al Jazeera 31.05.2016
Grupa maskiranih napadača gađali su bakljama i dimnim bombama Mamića i njegovog advokata Prodanovića. Zdravko Mamić napadnut je, kad se jutros pojavio na Prekršajnom sudu u Splitu, u trenutku kada je njegov vozač parkirao vozilo ispred suda. Tada… »
Frka u splitu: Bombom na Zdravka Mamića (video)

Frka u splitu: Bombom na Zdravka Mamića (video)

Hot sport 31.05.2016
Prema pisanju portala “Indeks”, Mamića su u trenutku dok je parkirao automobil ispred suda, napali maskirani napadači, gađajući ga bakljama i dimnim bombama, ali je uspeo, zajedno sa advokatom, da se nepovređen domogne zgrade suda. Hrvatski… »
Huligani napali Mamića ispred suda!

Huligani napali Mamića ispred suda!

Sportske.net 31.05.2016
Prvi čovek zagrebačkog Dinama pojavio se danas u sudu u Splitu, gde ga je sačekala grupa huligana. Kako prenose hrvatski mediji, Zdravko Mamić je u Split doputovao zbog nastavka suđenja u Prekršajnom sudu, a u vezi njegove ranije tuče sa Ivom Begom… »
Mamića ispred suda u Splitu gađali bakljama i dimnim bombama

Mamića ispred suda u Splitu gađali bakljama i dimnim bombama

Sportski žurnal 31.05.2016
Kako prenosi Dalmatinski portal ispred suda u Splitu došlo je do napada na kontroverznog Zdravka Mamića. Maskirane osobe su bakljama, dimnim bombama i flašama gađali Mamića i njegovog advokata u trenutku kada je došao na ročište, tačnije kada su… »

Vesti dana »