Povezane vesti
U narednim danima pojačana kontrola pešaka u saobraćaju
Moj Novi Sad 07.06.2016
Policijska uprava u Novom Sadu Sad sutra i prekosutra nastavlja akciju pojačane kontrole saobraćaja, usmerenu prvenstveno na otkrivanje i sankcionisanje prekršaja koje čine pešaci, kao učesnici u saobraćaju. U sklopu akcije, 8. I 9. juna, od 10 do 14… »
Pešaci, oprez: Policajci u civilu kamerama snimaju ko prelazi van pešačkog
Blic 07.06.2016
Saobraćajna policija će u sredu i četvrtak od 10 do 14 časova u Novom Sadu pojačano kontrolisati prelazak pešaka van pešačkog prelaza, na crveno svetlo ili uz korišćenje mobilnog telefona. Akciju će sprovoditi saobraćajni policajci, ali i policajci u… »
Policija kontroliše pešake
NoviSad.com 07.06.2016
Novi Sad - Policija će sutra i u četvrtak od 10 do 14 sati pojačano kontrolisati pešake prilikom prelaska ulice. Posebno će se obraćati pažnja na to da li pešaci ulicu prelaze van pešačkog prelaza, na crveno svetlo ili uz korišćenje mobilnog telefona… »
Vesti dana »

Promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i temperaturom do 33 stepena
RTS pre 5 minutajoš 7 povezanih

Ministar Nenad Vujić: Napad na tužilaštvo u Valjevu će biti najoštrije kažnjen
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Uhapšeno 18 ljudi i hapšenja se nastavljaju": Dačić posle protesta: "Žandarm povređen u Valjevu"
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 8 satijoš 1 povezana