Povezane vesti
Da li se slažete ili smejete: Vučić kaže da je prosečna plata u Srbiji prešla preko 400 evra!
Pravda 08.06.2016
BEOGRAD - Prosečna plata u Srbiji po prvi put je prešla 400 evra i u aprilu ove godine iznosila je 401 evro, rekao je predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić. „To znači da se dogodilo ono što smo želeli, privatni sektor je pojačao svoja primanja. Krajem… »
Deficit u budžetu 11,3 milijardi dinara
Beta 08.06.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je zadovoljna što je na kraju aprila deficit u budžetu 11,3 milijarde dinara, iako je sa Medjunarodnim monetarnim fondom dogovoreno da manjak bude 75,4 milijarde. Vučić je na konferenciji za novinare u… »
Premijer: Prosečna plata prvi put prešla 400 evra!
Mondo 08.06.2016
Premijer Aleksandar Vučić izjavio je danas da je za prvih pet meseci deficit republičkog budžeta 11,3 milijarde dinara, a plan sa Međunarodnim monetarnim fondom bio je oko 75 milijardi. Foto: TANJUG/ TANJA VALIC "Svi poreski oblici rastu... Prvi put… »
Prosečna plata u aprilu prvi put prešla 400 evra
RTS 08.06.2016
Premijer Aleksandar Vučić saopštio je da je prosečna plata u Srbiji prvi put prešla 400 evra i u aprilu je iznosila 401 evro. U aprilu, prema rečima mandatara Aleksandra Vučića, prvi put smo uspeli da pređemo prosečnu platu od 400 evra i ona je iznosila… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za ponedeljak 15. septembar 2025: Tokom jutra slaba kiša, temperatura do 27
Beta pre 6 satijoš 7 povezanih

Vučić: Najvažnije da u eri velikih turbulencija sačuvamo mir, slobodu i jedinstvo
RTV pre 18 minutajoš 5 povezanih

Republika Srpska okićena zastavama Srbije i Srpske povodom Dana srpskog jedinstva
RTV pre 8 minutajoš 3 povezane