Povezane vesti

Veliko pojačanje: Enver Alivodić u Novom Pazaru

Veliko pojačanje: Enver Alivodić u Novom Pazaru

Hot sport 26.07.2016
Fudbalski klub Novi Pazar angažovao je Envera Alivodića, koji je s tim superligašem potpisao ugovor na godinu dana. – Srećan sam što ću ponovo biti deo ovog kluba i grada, tu sam počeo fudbalsku karijeru i proveo njen veliki deo. Znam šta se od… »
Potpisao Enver Alivodić! Odmah postao kapiten, uz specijalnu superligašku klauzulu

Potpisao Enver Alivodić! Odmah postao kapiten, uz specijalnu superligašku klauzulu

Mozzart sport 26.07.2016
Nova destinacija - Novi Pazar. Treći put u rodnom gradu. Enver Alivodić se vratio u Novi Pazar. Iskusni 31-godišnji vezista ponovo je zadužio plavi dres i stavio se na raspolaganju treneru Zoranu Mariću, od koga je odmah, već na prvom treningu… »
Enver Alivodić potpisao za Novi Pazar

Enver Alivodić potpisao za Novi Pazar

Sportski žurnal 26.07.2016
Iskusni vezista se vratio u rodni grad, ali uz opciju da može da ode u slučaju dobre ponude. Enver Alivodić (31) vratio se u rodni Novi Pazar i odmah dobio kapitensku traku. Ipak, pitanje je koliko će se vezista zadržati u klubu, pošto u ugovoru ima… »
Alivodić se vratio u Novi Pazar

Alivodić se vratio u Novi Pazar

Večernje novosti 26.07.2016
Ovde sam počeo fudbalsku karijeru i proveo njen veliki deo. Znam šta se od mene očekuje i spreman sam maksimalno da pomognem ovom timu, kaže iskusni igrač. Fudbalski klub Novi Pazar angažovao je danas ofanzivnog igrača Envera Alivodića, koji je s… »
Transfer leta u Pazaru: Alivodić se vratio

Transfer leta u Pazaru: Alivodić se vratio

Mondo 26.07.2016
Povratnik iz inostranstva odmah je dobio kapitensku traku. Fudbalski klub Novi Pazar ozvaničio je svoj najzvučniji posao ovog leta. Klub sa grada na Jošanici vratio je u svoje redove ofanzivca Envera Alivodića, koji je u rodni grad stigao iz… »

Vesti dana »