Povezane vesti
Nacistički grafiti u Zagrebu: Migranti, niste dobrodošli
Slobodna Evropa 02.09.2016
U Zagrebu je osvanulo više neonacističkih grafita kojima se migrantima poručuje da nisu dobrodošli, prenosi Index.hr. "Immigrants not welcome", piše na jednom zidu a iznad teksta napravljena je, kako se navodi, doduše krivo, nacistička svastika… »
U Zagrebu osvanuli nacistički grafiti: "Migranti nisu dobrodošli" (foto)
Telegraf 02.09.2016
Fotografije su objavljene na Fejsbuk stranici Antifašisticki Vjesnik koji navodi i da komunalna policija nije reagovala na njihov poziv za uklanjanje grafita. U Zagrebu je osvanulo više neonacističkih grafita kojima se migrantima poručuje da nisu… »
(Foto) osvanuli neonacistički grafiti U Zagrebu: Poručili migrantima da nisu dobrodošli!
Kurir 02.09.2016
ZAGREB - U Zagrebu je osvanulo više neonacističkih grafita kojima se migrantima poručuje da nisu dobrodošli, prenosi. Kako se navodi, grafiti su se pijavili ispod bolnice Šalata, duž Voncine ulice. "Immigrants not welcome", stoji na jednom zidu, a… »
Vesti dana »

Dekani novosadskog univerziteta zabrinuti zbog izjava predstavnika vlasti: Zaštitite studente
Radio 021 pre 8 satijoš 11 povezanih

Studenti koji hoće da uče izveli performans - bliceve na telefonima uperili u nebo
Euronews pre 45 minutajoš 61 povezana

Patrijarh Porfirije: Plašim se nasilja među nama, mir treba da bude ultimativni cilj
RTS pre 15 minutajoš 51 povezana

Srbijavoz spreman da pokrene saobraćaj odmah nakon bezbednosnih provera vozova: Kontradiverzioni pregledi se privode kraju
Kurir pre 8 satijoš 34 povezane

Zatvorene Terazije: Sprema se doček studenata u centru Beograda pred protest 15. marta
Euronews pre 1 satjoš 34 povezane